Najnowsze

Najnowsze

Mieszkańcy dostarczyli prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz wiedzę, że decyzja o zwrocie kamienicy przy Noakowskiego 16 została wydana na podstawie fałszywego dokumentu. Obowiązkiem było wznowienie postępowania przez prezydent Warszawy - powiedział na briefingu prasowym szef komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki.

Zdaniem dziennikarki tvnwarszawa.pl Karoliny Wiśniewskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna wziąć przykład z byłego wiceprezydenta, Jarosława Jóźwiaka, który zjawił się na posiedzeniu komisji weryfikacyjnej, mimo że uważał ją za niekonstytucyjną.

Trzeba własnym, silnym głosem wyjaśniać sprawy reprywatyzacyjne, bo nieobecni nie mają racji - komentował w "Jeden na jeden" Andrzej Halicki, poseł PO, odnosząc się do wezwania prezydent Warszawy na poniedziałkowe posiedzenie Komisji Weryfikacyjnej. Dodał jednak, że "Hanna Gronkiewicz-Waltz już wielokrotnie wyjaśniała, że mając zdecydowane zdanie na temat komisji i sposobu jej pracy decyduje o tym, by swoje sprawy rozstrzygać w sposób sądowy".

Baśniowe widoki mogli podziwiać mieszkańcy Warszawy, którzy zerwali się z łóżek wczesnym porankiem. Choć ujemna temperatura sprawia, że śnieg na drzewach może utrzymać się nieco dłużej.