Najnowsze

Najnowsze

- Komisja weryfikacyjna dotarła do nowych dokumentów w sprawie Noakowskiego 16: wyroku skazującego jednego z fałszerzy i do zeznań Romana Kępskiego - wuja Andrzeja Waltza - z których wynika, że miał on świadomość, iż stara się o kamienicę w złej wierze - poinformował szef komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki.

Miejsca, w których można zostawić samochód, zwłaszcza w centrum, są na wagę złota. I celowo nie piszemy tu o "miejscach parkingowych". Samochody porzucane są często tam, gdzie teoretycznie parkować nie wolno. Dla niektórych kierowców właśnie to są najcenniejsze "miejscówki". Bo bezpłatne.

Veturilo jest jak dobry biznes - rośnie rok do roku. Więcej rowerów, więcej użytkowników, więcej wypożyczeń. To wydanie Warszawskiego TOP5 poświęcimy właśnie miejskiemu systemowi rowerowemu. A konkretniej - przedstawimy pięć stacji, na których jest najwięcej wypożyczeń.

Legia potwornie męczyła się do przerwy z Bruk-Betem Termaliką, ale mistrzów Polski w drugiej połowie odmieniła bramka z rzutu karnego żegnającego się z klubem Guilherme. Warszawianie wbili jeszcze dwa gole i tracą tylko punkt do lidera z Zabrza.

Na warszawskich ulicach rozbłysła świąteczna iluminacja. Tradycyjnie już ozdoby pojawiły się między innymi na Starym i Nowym Mieście oraz na Trakcie Królewskim. Z kolei po raz pierwszy iluminacja pojawiła się w Multimedialnym Parku Fontann.