Najnowsze

Najnowsze

Określenie "najdroższa lokalizacja do zamieszkania" nie jest oczywiste. Sprytny spec od reklamy zdołałby ogłosić najdroższym kilka miejsc na raz. Wystarczy tylko odpowiednio dobierać dane do tezy. Nasz ranking też nie jest obiektywnym punktem widzenia. Dlatego lojalnie ostrzegamy – jeśli ktoś z czytelników planuje kupić mieszkanie w najdroższym miejscu w Warszawie, powinien dogłębnie przemyśleć sprawę i ustalić własną definicję "najdroższości".

To "wielkie święto kapeluszy, fascynatów, kapeluszników, modystów i wszystkich miłośników tych wspaniałych ozdób głowy" - chwalili się organizatorzy Dnia Kapelusza.

Na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie Fundacja "Zwalcz Nudę" oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zorganizowały piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu.

Kierowca citroena, który wyjeżdżał z Afrykańskiej, stracił panowanie nad pojazdem. Przebił barierki i spadł ze skarpy. Były utrudnienia na Wale Miedzeszyńskim.

Jest szansa, że śmieci od pół roku wyrzucane na chodnik przy Targowej wreszcie znikną. Władze dzielnicy poinformowały nas, że w piątek doszło do kompromisu w tej śmierdzącej sprawie. Ale w sobotę rano śmieci wciąż zalegały przy ulicy.

Najpierw zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym, co uszczęśliwiło mnie i męża, dwa tygodnie później okazało się, że mam raka piersi. To były dwie szokujące informacje w jednym czasie - wspomina Katarzyna Boodie. Każdego roku nowotwór diagnozuje się u 500 Polek w ciąży.

Na półkach pozostanie, ma za to zniknąć zza szyb. Nowy rok właścicieli sklepów z alkoholem już teraz może przyprawiać o ból głowy, bo od 1 stycznia alkohol, którym handlują, ma być niewidoczny dla przechodniów, a więc i dla potencjalnych klientów. Takie regulacje wprowadza Warszawa, zachęcona werdyktem sądu w sprawie krakowskiego sklepikarza. Materiał Łukasz Wieczorka z programu "Polska i Świat".