Najnowsze

Najnowsze

W rejonie skrzyżowania Grójeckiej z Kopińską doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. - Nikomu nic się nie stało, przez około 20 minut były utrudnienia w ruchu - powiedział reporter tvnwarszawa.pl.

Metro Warszawskie wydłużyło czas składania ofert w przetargu na nowe pociągi metra. Zainteresowane firmy mogą nadsyłać zgłoszenia do 23 października, a nie - jak informowano początkowo - 27 września.

176 obiektów z terenu Otwocka, głównie wille typu świdermajer, zostało włączonych do wojewódzkiej ewidencji zabytków - poinformowała w środę wiceminister kultury Magdalena Gawin. Włączenie ma na celu ochronę poprzez uniemożliwienie rozbiórki i niewłaściwej rozbudowy budynków.

- Możliwość wprowadzenia tak zwanej ciszy nocnej na Lotnisku Chopina w Warszawie jest obecnie rozważana. Niewykluczone, że zostanie ona wprowadzona wraz z przyszłorocznym letnim rozkładem lotów - poinformował w środę wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit.

Egzotyczna muzyka z najdalszych zakątków świata, najlepsi wykonawcy rodzimej sceny folkowej, wyjątkowe instrumenty i ważne rozmowy. To najkrótsza możliwa zapowiedź festiwalu Skrzyżowanie Kultur, który rusza za tydzień w namiocie przed Pałacem Kultury i Nauki.

Między 4,50 a 9 zł - tyle trzeba zapłacić za półlitrową butelkę wody na Lotnisku Chopina. Teraz pasażerowie mogą jednak też skorzystać z dodatkowej opcji. W strefie zastrzeżonej uruchomiono źródełka z wodą pitną. Za dostęp do nich nie trzeba płacić.