Pomorze

Gallagher w Gdańsku jednak za darmo. Zwrócą pieniądze

Pomorze

tvn24 | Agata PanasImpreza przyciągnie wielu mieszkańców Gdańska i nie tylko

Już w środę w gdańskiej strefie kibica kolejny koncert. Ma wystąpić jeden z założycieli legendarnego Oasis, Noel Gallagher. Początkowo za taką atrakcję trzeba było zapłacić 85 zł, później 35... teraz jednak okazało się, że wejście na koncert będzie za darmo.

Strefa kibica w Gdańsku cieszyła się do tej pory dużym zainteresowaniem, ale jedynie w dni meczowe, szczególnie, kiedy na boisku grali Polacy. Teraz, kiedy nasza drużyna skończyła swoją przygodę z mistrzostwami, strefa może nie być już tak bardzo oblegana - spodziewają się organizatorzy.

Koncertu słuchali za płotem

Podczas meczów wstęp do strefy kibica był darmowy, w trzy dni koncertowe miały zaś obowiązywać bilety w granicach 65-85zł.

Za inauguracyjny koncert Pitbulla trzeba było zapłacić 85 zł. W strefie nie było tłumów, za to mnóstwo osób koncertu słuchało poza jej granicami.

Operator strefy kibica postanowił obniżyć ceny za kolejny koncert gwiazdy Noela Gallaghera - najpierw do 35 zł, po czym ostatecznie ogłosił, że wstęp będzie wolny.

Pieniądze albo bon

Wszystkie osoby, które wykupiły bilety na koncert w cenie 85 zł i 35 zł, mogą dostać zwrot pieniędzy lub wymienić bilet na bon konsumpcyjny na jedzenie w strefie kibica. Wystarczy zgłosić się z biletem do kas głównych w namiocie Bistro (największy namiot w strefie) lub na stanowiskach grillowych w kulinarnej strefie regionalnej (obok Strefy Relax i Sport).

Plan koncertów

Przed Noelem Gallagherem w środowy wieczór zagrają The Vaccines z Wielkiej Brytanii oraz polscy Ziemianie.

Otwarcie bram o godz. 18.00. Najpierw zagrają Ziemianie (godz. 18.30), potem na scenę wejdą The Vaccines (godz. 19.40), a o godz. 22.00 swój koncert rozpocznie Noel Gallagher - niegdyś członek legendarnego Oasis, a obecnie występujący ze swoim zespołem Noel Gallagher's High Flying Birds.

Autor: ws/mz / Źródło: TVN24 Gdańsk

Źródło zdjęcia głównego: tvn24 | Agata Panas

Pozostałe wiadomości