Najnowsze

Najnowsze

Kiedy większość odpoczywała na łonie natury, drogowcy w pocie czoła pracowali wśród asfaltów i betonów. Z końcem majówki zakończyły się remonty wielu ważnych stołecznych dróg. Rondo Dmowskiego przeszło frezowanie. W poniedziałek rano kierowcy mogą już jeździć po gładkim, odnowionym asfalcie.

Przez dwa dni w Warszawie gościły najpiękniejsze koty z całego świata. W Hali Sportowej Koło odbywała się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Odwiedzający wystawę mogli nie tylko podziwiać kocią rywalizację, ale i dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na temat hodowli tych zwierząt.

Policja zatrzymała mężczyznę, który podczas przemarszu Szturmowe Święto Pracy "miał na sobie koszulkę z symbolem odnoszącym się do nazistowskiej formacji SS". Jak podała komenda stołeczna, w jego mieszkaniu znajdowały się też inne przedmioty "o charakterze nacjonalistycznym".

Niebezpieczne zderzenie w pobliżu mostu Łazienkowskiego. Kierowca opla prowadził pod wpływem alkoholu, zderzył się z innym autem, a następnie dachował. Do szpitala przewieziono dwie osoby. Pierwszą informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zabytkowe wozy strażackie na ulicach Warszawy. Trwają Centralne Obchody Dnia Strażaka. Wcześniej wręczone zostały nominacje generalskie.

Dwa samochody zderzyły się na Bemowie. Jeden z nich przewrócił się na bok i utrudniał ruch. Pierwsze informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.