Najnowsze

Najnowsze

Konsultacje z lekarzami, spotkania międzypokoleniowe, warsztaty integracyjne i inne aktywności dostępne będą w domu dziennego wsparcia dla Powstańców Warszawskich - zapewnia urząd miasta. Placówka ma rozpocząć działalność 2 października.

Nowy biało-czerwony dreamliner wylądował w czwartek na płycie Okęcia, by w sobotę wziąć udział w gali LOT-u. Tego samego dnia na lotnisku koczowali pasażerowie, którzy mieli odlecieć do Toronto. Według mediów - właśnie nową maszyną. Rzecznik spółki dementuje.

W niedzielę w Warszawie realizowane były zdjęcia do filmu "Kurier" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, opowiadającego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. W związku z pracą filmowców na kilkanaście godzin został wyłączony z ruchu most Poniatowskiego.

Władze Białołęki zdecydowały, że park przy Magicznej będzie zamykany na noc. Decyzję podjęto po licznych skargach mieszkańców, narzekających na nocne libacje i dewastacje.

"Mózg warszawskiego metra" przechodzi zmiany. Centralna dyspozytornia, bo o niej mowa, otworzyła się na wartowników straży podziemnej kolejki.