Najnowsze

Najnowsze

Około godziny 17 na Lotnisku Chopina awaryjnie lądował bombardier LOT-u lecący z Warszawy do Rygi. Problemem - jak mówi nam rzecznik spółki - była niegroźna usterka wskaźnika podwozia. Nikomu nic się nie stało.

Szokujące informacje ze stołecznej policji. W minioną sobotę, w dzień, w Ogrodzie Saskim zgwałcona została kobieta. Trzy inne zostały napadnięte, także w centrum miasta. Policja zatrzymała podejrzanego.

- Bali się, grali bardzo zachowawczo, brakowało agresji. W pierwszej połowie nie było w ogóle strzałów na bramkę. To było słabe - ocenił mecz Polska - Senegal jeden z zawiedzionych warszawskich kibiców. W pierwszym spotkaniu mundialu Polacy przegrali 1:2. Ich zmagania w ogromnych emocjach śledzili kibice. Ci zgromadzeni w stołecznych miejskich strefach, po zakończeniu spotkania nie szczędzili gorzkich słów.

Wojewódzki Sąd Administracyjny stanął po stronie Państwowej Komisji Wyborczej, która stwierdziła, że podział Pragi Południe i Ochoty na okręgi wyborcze był nieuzasadniony i za daleko idący. - Rada zbyt radykalnie podzieliła dzielnice - orzekła sędzia. Co dalej?

We wtorkowe popołudnie kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Docierało do nas wiele sygnałów o zakorkowanych stołecznych ulicach. - Wygląda, jakby wszyscy spieszyli się na mecz - ocenił reporter tvnwarszawa.pl. I faktycznie, w czasie meczu sytuacja nieco się poprawiła.

- To w ogóle nie wchodzi w rachubę. Ja podejrzewam, że to jego wrogowie podrzucali mu te materiały. Chcieli go skompromitować - mówił przed sądem ojciec Piotra T., znanego doradcy do spraw wizerunku oskarżonego o posiadanie pornografii dziecięcej.

Pociąg "Słoneczny" już w sobotę ruszy w pierwszy w tym sezonie kurs. Tradycyjnie dowiezie pasażerów nad Bałtyk. Ze stolicy będzie wyjeżdżał z samego rana, a wracał wieczorem.

Sześciometrowy szalik kibicowski zawisł we wtorek na pomniku króla Zygmunta III Wazy. Zawiesiła go wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska.