Najnowsze

Najnowsze

Jeden kierowca zatrzymuje się przed pasami, by przepuścić pieszych, trzej kolejni z impetem wjeżdżają na przejście. Wystarczyły sekundy, a mogło dojść do tragedii. Film pokazujący niebezpieczną sytuację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Policjanci zatrzymali 24-letniego obywatela Rosji z Republiki Czeczeńskiej podejrzanego o zabójstwo oraz usiłowanie kolejnego zabójstwa w Bremie w północnych Niemczech - poinformowała we wtorek Komenda Główna Policji. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

- Pierwsze nowe pociągi typu Flirt dla Kolei Mazowieckich, które zostaną wyprodukowane w siedleckiej fabryce Stadler Polska, wyjadą na tory w ciągu 12-18 miesięcy - poinformował prezes Kolei Mazowieckich Robert Stępień.

Coraz większe wątpliwości budzi "prekampania" prowadzona w Warszawie przez Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego. - Trudno uniknąć wrażenia, że w przypadku niektórych kandydatów kampania już się rozpoczęła. Państwowa Komisja Wyborcza wzywa do zaprzestania takiej działalności, bo to obejście prawa wyborczego i naruszenie zasady równości wszystkich kandydatów - zaapelował w poniedziałek szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński. Sprawę skomentował także w programie "Tak jest".