TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Grupa TVN zawarła porozumienie z Grupą ITI, na mocy którego zwiększy swój udział w platformie cyfrowej „n” z 25 proc. do 51 proc. Wartość transakcji to 46,2 mln euro.

Tańczyli już z gwiazdami, na lodzie, teraz zatańczą w kinach - na fali popularności tanecznych show powstał "Kochaj i tańcz" z plejadą gwiazd polskiego filmu i parkietu. W czwartkowy wieczór w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się uroczysta premiera filmu. W kinach natomiast obraz zadebiutuje w piątek.

Cyfrowy Polsat i Grupa TVN podpisały w środę kilkuletnie porozumienia przedłużające obecność kanałów TVN na największej platformie satelitarnej w Polsce. Wartość umowy opiewa na 130 mln zł.

Maturzyści z Lublina postanowili zorganizować swoją studniówkę w stylistyce gali rozdania Oscarów. I tym pomysłem urzekli jury konkursu "You Can Dance - po prostu tańczcie na studniówce". Od TVN dostali środki na realizację pomysłu, a gośćmi specjalnymi "gali" byli tancerze "YCD".

Chcesz kupić dzieło Weroniki Marczuk-Pazury, Tomasza Zubilewicza, Mai Popielarskiej albo Agnieszki Cegielskiej, a przy okazji pomóc przyrodzie? Wciąż masz szansę to zrobić! Charytatywna Licytacja Dzieł Przyjaciół Drzew została przedłużona do 14 lutego. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na edukację ekologiczną.

Ubiegły rok okazał się wyjątkowo pomyślny dla właścicieli kin. Ci sprzedali znacznie więcej biletów niż w poprzednich latach - zarobili 550 mln zł, a więc nawet o kilkanaście procent więcej niż w 2007 roku - wylicza "Rzeczpospolita".

Fani programów takich jak "Szymon Majewski Show" i "Kuba Wojewódzki" marzą zapewne, by chociaż przez jeden wieczór usiąść na widowni ulubionych show. Wykorzystują to także oszuści. Nie dajcie się nabrać na ogłoszenia rzekomych "producentów" pojawiające się w serwisach ogłoszeniowych! Zamiast biletu na widownię i "obiecanej" kasy może cię spotkać gorzkie rozczarowanie.

Szymon Majewski, satyryk, showman, aktor, w sobotę został prezenterem w TVN24 - choć tylko na chwilę. Teraz ma dwa miesiące urlopu, ale nie próżnuje przygotowując się do nowego sezonu "Szymon Majewski Show" i zbierając głosy w konkursie Telekamery 2009.

Niezapomniane chwile 2008 roku. Wszystko, co przez ostatnie 12 miesięcy wzbudziło nasze emocje. Chwile wzniosłe i żenujące w polityce, sporcie, rozrywce, a nawet – klimacie. Podsumowuje TVN Style.

Superdziecko zasługuje na superbajki. Już w księgarniach "Bajki dla SUPERDZIECKA, czyli wręcz niebywałe historie" autorstwa współpracownika telewizyjnej Superniani Michała Mordarskiego.

W poniedziałek punktualnie o 17.45 ruszyła stacja TVN Warszawa oraz portal internetowy tvnwarszawa.pl. Od dziś codziennie będą dostarczać informacji o życiu stolicy i jej mieszkańców. - Stacja jest skierowana zarówno do tych, którzy w stolicy się urodzili, jak i tych, którzy przyjechali tu, by pracować czy studiować - zapewnia szef kanału Maciej Maciejowski.

Jej marzeniem był taniec w teatrze. Wiola Fiuk zatańczyła na deskach Teatru Muzycznego Roma i postawiła sobie nowe wyzwanie - zwycięstwo w "You Can Dance". W trzeciej edycji show zatańczyła i oczywiście wygrała. Przed nią teraz trzymiesięczne stypendium w Broadway Dance Center.

Pospolite ruszenie na ulicach Warszawy. Ędward Ącki miał już dość chłodu między Donaldem Tuskiem a Lechem Kaczyńskim i dlatego skrzyknął mieszkańców Warszawy. Cel? Połączenie kancelarii prezydenta i premiera wielkim łańcuchem ciepłych rąk.

Ędward Ącki połączy łańcuchem przyjaźni pałac prezydenta i premiera. - Stwórzmy Wielki Łańcuch Ciepłych Rąk, aby w kontaktach na linii prezydent-premier raz na zawsze skończyć z oziębłym traktowaniem - zachęca showman Szymon Majewski. Na happening Ącki zaprasza w sobotę 8 listopada.

Chcesz wiedzieć jak być trendy facetem? Gdzie dobrze zjeść i dokąd warto zaprosić kobietę na kolację? A może interesuje Cię świat mody i wspaniałych samochodów? Jeżeli tak, to "Hedonista" jest właśnie dla Ciebie - prowadzący program Vito Casetti przedstawi męski świat, widziany oczami mężczyzny.

"Trzech kumpli" zdobyło Nagrodę im. Andrzeja Wojciechowskiego. Film dokumentalny produkcji TVN został przez kapitułę uznany materiałem dziennikarskim, który najmocniej wpłynął na życie Polaków w 2008 roku. Film wyreżyserowały Ewa Stankiewicz i Anna Ferens.

11-letni Karol Galos z Kątów Wrocławskich pierwsze sukcesy ma już za sobą. Choć nie wygrał programu "Mam talent" TVN, to pokonał tysiące uczestników, by znaleźć się w finale. Tydzień temu cała Polska widziała jego łzy, gdy odpadł z programu. Jednak nie poddaje się i walczy dalej - bo taniec to jego pasja.

Chylińska, Foremniak i Wojewódzki w piątym odcinku programu "Mam talent!" wybrali czterdziestkę śmiałków, która powalczy w odcinkach na żywo. Teraz zabawa zacznie się na dobre!

Pytań jest wiele: kto pojedzie na szczyt w Brukseli? Czy dojdzie do zwołania Rady Gabinetowej? Co z referendum w sprawie reformy zdrowia? Dziś o godz. 11:00 Lech Kaczyński będzie musiał stawić im czoła. W specjalnym wydaniu "Kawy na ławę" prezydent porozmawia o problemach kraju z Bogandem Rymanowskim - transmisja w TVN, TVN24 i na portalu tvn24.pl

Na polskim rynku telewizji satelitarnej pojawia się nowy produkt: telewizja na kartę. Bez abonamentu, opłacana w systemie pre-paid (na wzór znanych usług telefonicznych). Nowa usługa startuje 3 października, oferuje ją należąca do ITI Neovision spółka Cyfrowy Dom.