TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Z jednej strony spory o politykę - najbarwniej wyrażane przez Janusza Palikota i Nelly Rokitę. Z drugiej - spory o historię z udziałem między innymi Aleksandra Kwaśniewskiego i gen. Wojciecha Jaruzelskiego w rolach głównych. A pomiędzy sporami - radość, którą do studia przyniósł świeżo upieczony siatkarski mistrz Europy Piotr Gruszka. "Kropka nad i" miała w ubiegłym roku wiele twarzy. Którą wybierasz?

Czy Leszek Balcerowicz tęskni za mieszkaniem w blokach i dlaczego szybko chodzi? Między innymi na te pytania b. minister będzie odpowiadał w wywiadzie-rzece, który w przerwie świąteczno-noworocznej zostanie wyemitowany w TVN24. Kamil Durczok i Bogdan Rymanowski szukać będą z kolei odpowiedzi na pytanie, które spośród wydarzeń 2009 roku było najważniejsze. Na najbliższe dni stacja przygotowała swoim widzom wiele niespodzianek.

Od stycznia w TVN24 poważne zmiany. Pojawi się autorski program Bogdana Rymanowskiego, rewolucja czeka magazyn „Polska i Świat”, zadebiutuje program informacyjny „Fakty po południu”, natomiast w niedziele wróci audycja Grzegorza Miecugowa „Inny punkt widzenia”.

W drugiej edycji programu TVN Mam talent! zwyciężył grający na akordeonie Marcin Wyrostek. W finałowym odcinku zaczarował jury utworem "Libertango", a zachwyt najwyraźniej przeniósł się na telewidzów, bo uzyskał aż 25 procent ich głosów. Zwycięzca zdobył nagrodę: 300 tysięcy złotych.

Na pierwszy ogień pójdzie Jarosław Kaczyński - prezes Prawa i Sprawiedliwości, postać, która budzi ogromne emocje. Potem będą inni mężczyźni. Politycy z górnej półki. Premiera najnowszego programu Małgorzaty Domagalik - w najbliższą niedzielę, o godz. 16.10 na antenie TVN24.

Dziś o godz. 14.10 na antenie TVN24 debiutuje "Babilon". To nowy program, w którym cztery kobiety podsumowują mijający tydzień i wspólnie przepytują męskiego gościa. Na pierwszy ogień pójdzie Tadeusz Cymańki z PiS. Program prowadzi Piotr Marciniak.

Czy Władysław Sikorski zginął w katastrofie samolotu? Czy może został zamordowany?  Na te pytania stara się odpowiedzieć film i serial „Generał: zamach na Gibraltarze”.

Czy Władysław Sikorski, Naczelny Wódz, premier Rządu Polskiego na Uchodźctwie zginął w katastrofie samolotu? Czy może śmierć to morderstwo? Na te pytania odpowie najnowszy serial produkcji TVN, dzięki któremu poznasz kolejne kontrowersyjne i nieznane wersje oraz wątki tej historii.

Wspólnie odśpiewany przez gwiazdy polskiej muzyki "Dziwny jest ten świat" zakończył 46. Sopot Festival. Niedzielny koncert poświęcony był przebojom Czesława Niemena, a śpiewali je m.in, Stanisław Soyka, Kayah czy Maria Peszek.

Gabriela Cilmi z Australii została nagrodzona Bursztynowym Słowikiem podczas 46. Międzynarodowego Sopot Festival 2009 za piosenkę "Sweet About Me". Słowika Publiczności dostała niemiecka wokalistka Oceana, która zaśpiewała piosenkę "Cry Cry".

TVN Sopot Festiwal rozpoczęty! W sobotę wieczorem w Operze Leśnej o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności walczyć będą polscy i zagraniczni artyści. Pojawią się też laureaci z poprzednich lat - Feel, Doda, Stachursky i zespół Pectus. Niedziela będzie dniem poświęconym pamięci Czesława Niemena.

Dwa nowe programy zadebiutują w TVN24. Jeszcze w sierpniu widzowie zobaczą "Barometr" Marcina Leśkiewicza, wydawcy TVN24. Z kolei na początku września swój nowy program "Babilon" zaprezentuje prowadzący m.in. program "24 godziny" Piotr Marciniak. Obydwie audycje będą nadawane na żywo w weekendy.

Jarosław Kaczyński uderza w Radio Zet i Szymona Majewskiego, a ci nie pozostają dłużni. - Dedykujemy prezesowi specjalną piosenkę - zapowiedziała Monika Olejnik, a Majewski... przeprosił. - To Adaś Bielan i Misiek Kamiński zaproponowali mi doradztwo partii. Oddaję wszystkie pieniądze, które od nich wziąłem - stwierdził w wp.pl.

Anna Kapera, 25-letnia tancerka z Trzcianki, zwyciężyła w czwartej edycji "You can dance - Po prostu tańcz!". Laureatka otrzymała stypendium taneczne w Broadway Dance Center - jednej z najlepszych szkół tańca w USA i na świecie.

Masz talent, a nie załapałeś się do programu? Nic straconego: wyślij swoje wideo na plejadatalentow.pl. Najbardziej klikalny filmik miesiąca zarabia pięć tysięcy złotych, a najbardziej utalentowani mogą liczyć na medialną karierę. Serwis ruszył 5 maja.

Anna Nowak-Ibisz i Cezary Olszewski odpadli z ósmego odcinka "Tańca z gwiazdami". Za swoją sambę otrzymali najgorsze noty od sędziów, a widzowie nie pomogli swoimi głosami...

Milionerką nie jest, ale ma na koncie 500 tysięcy złotych. To niemało, zważywszy, że do jego zdobycia wystarczyło odpowiedzieć na kilka pytań. Marzena Rogowska jest kolejną uczestniczką programu TVN "Milionerzy", która choć miliona nie wygrała, to na pewno jest zadowolona ze swego występu.

Przed warszawskim sądem odbyła się pierwsza rozprawa, podczas której TVN odwoływał się od kary nałożonej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. KRRiT nałożyła ją na telewizję po tym, jak w jednym z programów "Kuba Wojewódzki" prowadzący i jego goście wkładali miniatury polskich flag w atrapy psich odchodów.

Główny choreograf amerykańskiej wersji programu "You Can Dance" trafił do aresztu. Alex Da Silva jest podejrzany o seksualne molestowanie kilku swoich uczennic ze szkoły tańca.

Sześć kobiet zostało rannych w chwili, gdy w tłumie jaki oczekiwał w Nowym Jorku na Manhattanie na casting do jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych wybuchła panika. Policja aresztowała trzy osoby zarzucając im rozpoczęcie zamieszek.