TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Aktorka Grażyna Barszczewska, dyrygent i twórca "Poznańskich Słowików" Stefan Stuligrosz oraz dziennikarz TVN24 i TVN Tomasz Sianecki zdobyli laury 8. edycji konkursu Mistrz Mowy Polskiej. Wyniki ogłoszone zostały w poniedziałkowy wieczór w Teatrze Nowym w Poznaniu.

Maszerują, by pomagać innym. Setki warszawiaków uczestniczą w akcji Ecco Walkathon. Każdy przebyty kilometr to 4 złote od firmy Ecco na cele charytatywne.

Niezwykle popularny (jak się okazuje, nie tylko w Polsce) serial "Na Wspólnej" świętuje swój jubileusz. We wtorek 9 września TVN wyemituje tysięczny odcinek serialu. Będzie wyjątkowo - zapowiadają twórcy.

9 września serial "Na Wspólnej" na antenie TVN przekroczy liczbę 1000 wyemitowanych odcinków. Z tej okazji twórcy serialu przygotowali wielką niespodziankę dla widzów.

Program "Teraz My!" wraca z podwójną siłą. Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski porozmawiają o tym, co tak naprawdę ustaliliśmy z Amerykanami w sprawie tarczy i jak rzeczywiście może zareagować na to Rosja. Spytają też Jana Rokitę o jego powrót do polityki. "Teraz My" w poniedziałek o 22.30 w TVN i o 23.15 w TVN24 i tvn24.pl.

Taneczny rekord Guinnessa pobity. Ponad trzy tysiące osób bawiło się na krakowskim Rynku Głównym wraz z uczestnikami "Tańca z Gwiazdami" oraz "You can dance – Po prostu tańcz!".

Jak bujne kształty Sabriny prezentują się ćwierć wieku później? Jak brzmi Thomas Anders bez Dietera Bohlena z Modern Talking? Dlaczego wielu odetchnęło z ulgą, gdy lata 80-te się skończyły, a inni, wręcz przeciwnie, wspominają z sentymentem? Muzyczny powrót do przeszłości serwuje Sopot Festiwal.

Po "Magdzie M. 20 lat później" i "Nataszy Klasie" kolej na kolejny miniserial u "Szymona Majewskiego Show". "Figo Fago" ma być kontrowersyjnym serialem kryminogenno-przyrodniczym (nie potrafimy wytłumaczyć dlaczego tak go zakwalifikowano), który opowie o życiu dwóch gejów: Ryszarda Gaja i Damiana Pałociona. W roli pierwszego Paweł Małaszyński, drugiego Jan Peszek.

- Jestem artystą, mam za****ście wiele twarzy i to jest wasza strata, że ich nie odsłonię. Beze mnie ten program umrze śmiercią nudną - groził Greg z Koszalina, gdy jury zgodnie wyrzuciło go z programu "Mam talent!". Czy rzeczywiście? - przekonacie się od września w TVN.

Od złota Janusza Kusocińskiego w Los Angeles w 1932 roku po gest - oraz również złoty medal - Władysława Kozakiewicza na olimpiadzie w Moskwie w 1980 roku. TVN Discovery Historia przypomni sukcesy polskich sportowców na igrzyskach.

Do niezwykłego pojedynku doszło w studio telewizji TVN24. Dwóch rycerzy starło się w walce na śmierć i życie. Na szczęście zainscenizowanej - ćwiczyli przed weekendowym oblężeniem Malborka.

TVN przenosi w nocy z poniedziałku na wtorek swój nadajnik z Pałacu Kultury i Nauki do Łazów koło Janek pod Warszawą. Przeprowadzka oznacza silniejszy sygnał i większy zasięg naszej stacji, ale widzowie korzystający z domowych anten będą musieli zmienić ich ustawienie.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Tańca z gwiazdami" czy "You can dance". Gwiazdy tym razem zatańczą w pełnometrażowym filmie pod nie pozostawiającym wątpliwości tytule "Kochaj i tańcz". W rolach głównych Mateusz Damięcki i Izabella Miko. Właśnie zakończyły się zdjęcia.