TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Nie radzisz sobie z niepokornym nastolatkiem? Lub - z drugiej strony - uważasz, że rodzice cię nie rozumieją? Już 11 marca w TVN rusza nowy program pod tytułem "Surowi rodzice", w którym będzie można zobaczyć, jak inni rozwiązują problemy związane z wychowaniem swoich dorastających pociech. Wciąż można zgłosić chęć wzięcia udziału w programie.

Starzy przyjaciele i nowi znajomi, ulubione programy i zaskakujące nowości - to wszystko przyniesie wiosenna ramówka stacji TVN. Zobaczymy m.in. nowy program Szymona Majewskiego, reality show "Surowi rodzice" oraz nowy serial "Prawo Agaty". Dziś na konferencji prasowej ujawniono szczegóły.

"Fakty TVN" szykują się do rewolucji. Już niedługo przeniosą się do wirtualnego studia, by jesienią pojawić się w zupełnie nowej odsłonie. Kamil Durczok, redaktor naczelny "Faktów" TVN, szczegółów zmian nie zdradza, ale przyznaje, że program przejdzie metamorfozę.

Chcesz wziąć udział w nagraniu programu "X Factor" i zobaczyć Kubę Wojewódzkiego, Czesława Mozila i nową jurorkę Tatianę Okupnik na żywo? Teraz masz szansę. Przyjdź 25, 26 lub 27 stycznia do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Trwa casting do 7. edycji programu "You Can Dance", która na antenie TVN już na wiosnę. Miłośnicy tańca z całej Polski mogą sprawdzić swoje umiejętności. Dziś w Szczecinie. Przed teatrem lalek Pleciuga zebrały się setki osób, które chcą pokazać swój taneczny talent. - Już od dwóch miesięcy błądziłem myślami - You Can Dance, You Can Dance - emocjonuje się jeden z uczestników castingu.

Na 2 stycznia 2012 roku zaplanowano początek nadawania kanału TTV - wspólnego projektu firmy producenckiej Stavka i Grupy TVN. TTV to kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom.

- Życie modelki to nie jest bajka, wymaga bardzo dużo pracy. To, że Olga Kaczyńska wygrała program, nie oznacza, że zaraz zostanie gwiazdą - mówiła na antenie TVN24 Joanna Krupa, jurorka z "Top Model. Zostań modelką". W środę zakończyła się druga edycja programu, której zwyciężczynią została 19-latka z Wrocławia. - Dziewczyno, musisz wykorzystać ten czas! - radziła jej Krupa.

Olga Kaczyńska zwyciężczynią drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Wygrała kontrakt z międzynarodową agencją modelek, firmą kosmetyczną "Max Factor" oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Uczestniczki programu "Top Model" przeszły długą drogę. Pozowały z nagim modelem, na wysokości czy z nietypowym jedzeniem. Do tego dziewczyny były oceniane przez profesjonalnych fotografów, modelki oraz projektantów mody. Teraz zakończył się Paris Fashion Week, z którego zwycięsko wyszły Ania Bałon, Olga Kaczyńska i Michalina Manios. W wielkim finale drugiej edycji "Top Model" zabraknie Asi Kudzbalskiej, która - po 13 tygodniach zmagań - na ostatniej prostej pojechała do domu.

- Oni wszyscy tak naprawdę mają szansę na dużą karierę, tylko muszą od razu kuć żelazo póki gorące. Nie wolno im czekać, bo pamięć ludzka jest ulotna - powiedział o finalistach programu "Mam Talent!" jeden z jego jurorów, Robert Kozyra. Podkreślił jednocześnie, że utalentowani piosenkarze mają trudne zadanie, gdyż na polskim rynku wciąż brakuje dobrych producentów i kompozytorów.

- Widziałem już takie dziewczyny i więcej nie chcę. Jak to się mówi w Paryżu: kolejna blondynka z Europy Wschodniej. Jest po prostu nudną blondynką - tak Honoratę podsumował Vincent Mc Doom, ikona świata mody i najbardziej ekstrawagancka postać Paryża. Projektant zachwycony był natomiast Michaliną, której przemianę uznał za najbardziej przełomową. Honoracie - jako jedynej z uczestniczek - nie udało się schudnąć na wyjazd do Paryża, przez co musiała pożegnać się z programem "Top Model".

100 tys. zł i własna płyta - taką pulę zgarnie zwycięzca kolejnej edycji "X Factor". Chętnych jednak czeka najpierw szereg castingów. Pierwsze - w Gdańsku, Wrocławiu, Zabrzu i Warszawie - ruszają już z początkiem grudnia. Nowa edycja programu wraca na antenę TVN wiosną. Pierwszą edycję "X Factor" w Polsce wygrał Gienek Loska, którego płyta właśnie ukazała się na rynku.

W pierwszym z tańców zabrakło "sensualności", drugi był "za delikatnie" zatańczony. Weronika Marczuk i jej partner Jan Kliment decyzją widzów odpadli z "Tańca z Gwiazdami" w 12. odcinku programu. Najwięcej głosów w półfinale zdobyli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

- Życzę ci "tons of luck" - usłyszała do Joanny Krupy na pożegnanie z programem "Top Model" Dorota, która zdaniem jury nie ma figury "high fashion". W środę po pokazie mody, castingu do reklamy i podwójnej sesji zdjęciowej z rywalizacji o karierę w modelingu odpadła jeszcze Oliwia.

Nie wyobrażasz sobie życia bez tańca? Pragniesz zostać kolejnym ulubionym tancerzem milionów Polaków? Chciałbyś wyjechać na Broadway i tam uczyć się od najlepszych? Spełnij swoje marzenia i zgłoś się na casting do siódmej edycji "You Can Dance – Po prostu tańcz!".

Bulimia, operacje plastyczne, uzależnienie od narkotyków, kariera przez "łóżko" - to tylko niektóre ze stereotypów, które krążą o modelkach. W ostatnim odcinku uczestniczki programu "Top model" próbowały obalić część mitów, mierząc się z nimi w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Najpierw jednak były smaczną przekąską w zaprojektowanych przez siebie strojach, pozując na stole. Z programem pożegnała się najniższa z dziewczyn, Viktoria Driuk.

Michał Szpak w "Tańcu z Gwiazdami" zaleciał daleko, bo aż do 10. odcinka. Jurorzy uznali, że taniec to jednak nie domena tego wokalisty. - Wroną to Ty nie jesteś - stwierdził Piotr Galiński. Serca jury swoim tańcem podbił natomiast "szalony reporter" Bilguun Ariunbataar.

Uczestniczki programu "Top model", aby zostać modelkami muszą wcielać się w różne role. Tym razem tematem przewodnim był film. Najpierw dziewczyny próbowały swoich sił na planie serialu "Na Wspólnej", potem wzięły udział w reklamie kawy, by w końcu wcielić się w role filmowych wojowniczek. Mimo, że najsłabiej poszło Ani, za złamanie regulaminu z programem pożegnać musiała się Vera.

Bycze jądra, krewetki, ogony wołowe, kałamarnice i... piękne modelki oczywiście. W ostatnim odcinku "Top Model" dziewczyny pozowały podczas sesji "przy garach". Miały też do czynienia z żywymi zwierzętami m.in. wężem i skorpionem. Jak poradziły sobie dziewczyny w kuchni, przed kamerą i na imprezie z celebrytami? Z programem musiała pożegnać się Natalia Piaskowska.