TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Mimo, że Joanna Kwaśnik zebrała w tym programie najlepsze opinie jury, decyzją widzów znalazła się w dogrywce. W dogrywce spotkała się z grupą Soul City, która z kolei zebrała najsurowsze oceny jurorów. Jednak karty się odwróciły i to Joanna Kwaśnik decyzją jury odpadła z programu. Uczestnicy w tym odcinku zmierzyli się z muzyką filmową.

Skąd się wzięło "koko"? Śpiewaczki Jarzębiny, autorki przeboju na Euro 2012 "Koko Euro spoko" zapewniają, że go nie wymyśliły. - "Koko, koko, gda, gda" to jest ludowy utwór, który śpiewały nasze prababcie, babcie, we w wsi Kocudza i nie tylko - wyjaśniały.

Muzyczny gigant pogrążył "Bajkę". - Moja prywatna teoria jest taka, że Lennona można zaśpiewać tylko gorzej - powiedział Kuba Wojewódzki po występnie Anny Antonik, która zaśpiewała "Imagine" autorstwa beatlesa. W dogrywce 10 odcinka "X Factor" solistka spotkała się z damskim zespołem The Chance. "Mecedes Benz" Janis Joplin w ich wykonaniu okazał się lepszy od "Killing me softly" The Fugees zaśpiewanego przez Bajkę. Podopieczna Tatiany Okupnik musiała pożegnać się z programem.

Oprócz emocji związanych z tańcem, dziewiąty odcinek 7. edycji "You Can Dance" upłynął w bardzo rodzinnej atmosferze, szczególnie ze względu na jedyną mamę w programie, Kingę Muchę. Po jej tańcu z hip-hopowcem z Warszawy Kubą Frydrychewiczem jurorka Kinga Rusin uznała, że "jest przekonana, że Alan (jej syn) będzie z niej dumny". Ostatecznie jednak to właśnie ta para pożegnała się z programem i utraciła szansę na trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole tańca w Los Angeles.

W drugim odcinku "X Factor" na żywo z programem pożegnał się Paweł Biba Binkiewicz. W dogrywce zmierzył się z Joanną Kwaśnik, której występ bardziej spodobał się komisji. Do następnego odcinka X Factor 2 przeszli też: Ewelina Lisowska, Marcin Spenner, Anna Antonik Bajka, Soul City, Dawid Podsiadło i The Chance.

- Uwielbiam taniec, kocham breakdance i po 30-tce zmienię pasję - zapewniła dziennikarza Macieja Dowbora tenisistka Agnieszka Radwańska... a w zasadzie jej sobowtór. Tym samym Dowbor został "wkręcony" przez Szymona Majewskiego.

Maciej Dowbor przeprowadził wywiad z Agnieszką Radwańską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby... Agnieszka była prawdziwą Agnieszką. Niczego nieświadomy dziennikarz rozmawiał bowiem z sobowtórem tenisistki. Całą "wkrętkę" będzie można zobaczyć już dziś w "Szymon na żywo" o godz. 21.30.

- Parę osób mi mówiło, że jesteście najsłabszym ogniwem tego programu. To nieprawda. Dla mnie jesteście kompletni - komplementował po występie zespół De Facto Kuba Wojewódzki. Niestety trio musiało zmierzyć się w dogrywce z damską grupą o nazwie The Chance. Decyzją jury to dziewczyny wezmą udział w kolejnym odcinku X Factor.

Dziewięciu uczestników będzie od soboty walczyć o kontrakt płytowy i 100 tysięcy zł w odcinkach na żywo programu X Factor. Najmłodsi trafili pod opiekę Tatiany Okupnik, grupy - Czesława Mozila, a uczestnicy powyżej 25. roku życia - pod skrzydła Kuby Wojewódzkiego.

TVN SA i Ringier Axel Springer AG rozpoczęły negocjacje ws. strategicznego partnerstwa w Grupie Onet.pl. Odbywają się one na zasadzie wyłączności. Mogą doprowadzić do sprzedaży udziałów w portalu.

Redakcja TVN Meteo, na czele z pogodynką Dorotą Gardias, żadnej pogody się nie boi. Dlatego też, nie zważając na gwałtowne tropikalne ulewy, ekipa zapuściła się do serca Wenezueli - delty rzeki Orinoko.

W szóstym już odcinku X- Factor poznaliśmy 15 szczęśliwców, którym udało się przejść do półfinału. - Każdy jest wrogiem każdego - ostrzegał przed występami Kuba Wojewódzki. Teraz na tych, którym udało się przejść dalej czeka dom jurorów, czyli Boot Camp.

Za nami piąty już odcinek X-Factor. - Wyglądasz jak facet który się czesze przegrzaną kosiarką do trawy, ale jestem szczęśliwy że dzisiaj byłeś z nami - tak występ Davida Fly podsumował Kuba Wojewódzki. To właśnie Fly śpiewający utwór Raz Dwa Trzy i Łukasz Zimończyk wykonujący "Tears in Heaven" zrobili na jurorach największe wrażenie.

Czwarty odcinek X-Factor obfitował w wiele wokalnych talentów i ciekawych osobowości. Wśród tych ostatnich najbardziej wyróżniała się Marta Jaczyńska, nazywana Jadźką, która mimo, że nie zachwyciła śpiewem, przeszła do kolejnego etapu dzięki swej barwnej osobowości. Najwięcej emocji wzbudził jednak występ telemarketera Michała Sikory, po którym Kuba wyznał, że jego talent "powinien mieć osobny pokój w hotelu".

Mężczyzna śpiewający babską piosenkę o nieszczęśliwej miłości, wokalistka w ciąży i "kobieta z filmu Almodovara" - jury drugiej serii programu X-Factor zmierzyło się z kolejnymi spragnionymi estradowego sukcesu. Spore wrażenie wywarła śpiewająca po serbsku 19-letnia Martyna Jaskólska. - Gdzieś ty się uczyła śpiewać? W antykwariacie? Głosujmy. Ja jestem na tak, Czesław jest na tak, a ciotka się nie liczy. Przechodzisz! - podsumował występ dziewczyny Kuba Wojewódzki.

Kolejnych siedmiu tancerzy już wie, że będzie szlifować swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów światowej klasy w malowniczym Santa Cruz. W drugim odcinku siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" podczas castingów w Gdańsku publiczność ujął, a jurorów podzielił występ Bartosza Winiewicza. Kinga Rusin 19-letniego murarza i tancerza jednocześnie nazwała "polskim Billym Elliotem".

- Drzwi wyrywa z korzeniami - narzekał na wiatr dziennikarz Adam Kornacki, który razem z aktorką Małgorzatą Sochą testował Maserati GranTurismo GT. Dosłownie sekundę później słowa okazały się prorocze. Chociaż zamiast wiatru w roli głównej wystąpił autobus. Nagranie jubileuszowego - dwusetnego - odcinka programu "Zakup kontrolowany" TVN Turbo nie obyło się bez przygód.

Drugi odcinek "X Factor" i bardzo prawdopodobne, że znamy już jedną z finalistek programu. To Joanna Kwaśnik - piosenkarka, która swoim fenomenalnym wykonaniem utworu Arethy Franklin "Respect" powaliła na kolana publiczność i jury. - Przyszłaś po prostu za wcześnie. Powinnaś wrócić dopiero na finał - stwierdził Kuba Wojewódzki.