TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

"Nasz Dziennik" ma przeprosić TVN za określenie stacji TVN24 m.in. jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi" - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Gazeta ma też wpłacić 40 tys. zł na cel społeczny. - Napastliwa forma wypowiedzi, bez wystarczającej podstawy faktograficznej, wskazuje na motyw poniżenia, a nie na interes społeczny - podkreśliła sędzia Anna Owczarek ogłaszając wyrok.

W zeszłą środę to telewidzowie zdecydowali: Ania, Paulina, Dominik i Michał - to oni będą walczyć o miejsce w finale "You can dance". Wydawało się, że karty zostały rozdane i nic już się nie zmieni. Jednak udział w tak trudnym i wymagającym pełnego zaangażowania programie może przynieść bolesne w skutkach konsekwencje i zmienić los uczestników. Tym razem padło na Michała Maciejewskiego.

Michał Szpak, Ada Szulc, Gienek Loska i Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz - to oni wystąpią w finale programu X-Factor. W ostatnim odcinku z show, decyzją jurorów, odpadły "Dziewczyny". Tym samym Maja Sablewska, która opiekowała się zespołami, straciła ostatnich podopiecznych.

Mats Meguenni pożegnał się z programem "X Factor". Jurorzy zarzucili mu "straszny fałsz" i niewykorzystywanie talentu. O włos od odpadnięcia były także "Dziewczyny". Tematem przewodnim odcinka były piosenki big bitowe.

Sweet Rebels odpadły z X Factora. Dziewczyny po raz kolejny walczyły o przetrwanie, ale Mats Meguenni okazał się lepszy. Kuba Wojewódzki ma wciąż trójkę podopiecznych, Czesławowi Mozilowi zostało dwoje, a Maja Sablewska ma już tylko jedna grupę.

Dwie konkurujące na codzień grupy telewizyjne - Cyfrowy Polsat oraz TVN - porozumiały się w sprawie obecności swoich programów na platformach cyfrowych konkurenta. Kanały Grupy TVN oraz Religia.tv (ITI) pojawią się na platformie Cyfrowy Polsat, a kanały Grupy Polsat znajda się w ofercie telewizji nowej generacji n.

Gienek Loska – faworytem internautów tvn24.pl. W naszej sondzie po pierwszym odcinku programu "X Factor" na żywo to ten wokalista został wytypowany do zwycięstwa. Do godziny 11 zagłosowało na niego 55 proc. uczestników ankiety. - Taki pan, jak Gienek Loska już jest wygranym - mówił w poranku TVN24 jego opiekun w programie - Czesław Mozil.

Ani publiczności ani jurorom nie przypadł do gustu boysband "Avocado". Zespół odpadł w pierwszym odcinku na żywo muzycznego show "X Factor". Zachwycił natomiast Gienek Loska (- Jesteś prezentem dla milionów - chwalił go Kuba Wojewódzki) i zespół Dziewczyny (- Jesteście najlepsze - komplementowała je z kolei Maja Sablewska).

Czek na sto tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy - to czeka na kogoś spośród dziewięciu finalistów programu "X-Factor". Dziś w dziewiątkę zmierzą się po raz pierwszy. Również po raz pierwszy ich rywalizację widzowie obejrzą na żywo i ocenią, bo to oni zdecydują zamiast jury.

Żarty się skończyły, a dla pierwszych tancerzy zakończył się występ w "You Can Dance". Pierwszymi pechowcami okazali się Magda i Darek, którzy w drugim odcinku nie zachwycili (przynajmniej jury) swoim hip-hopem.

Łatwo nie było, ale jurorzy w końcu wyłonili szczęśliwców, którzy będą rywalizować w programach na żywo. Nauczycielka, buntownik z wyboru, uroczy duet "Dziewczyn", nieco kiczowate "Sweet Rebels", uczuciowy Norweg i kontrowersyjny Michał Szpak - to między innymi oni powalczą o kontrakt płytowy i 100 tysięcy złotych.

9 finalistów w trzech kategoriach - młodzież, "seniorzy" i grupy wokalne. Wśród nich 21-letnia studentka farmacji, 49-letnia "artystka sama w sobie" czy zespół składający się m.in. z dziennikarza, nauczyciela i informatyka. W czwartek zaprezentowano najlepszych z najlepszych uczestników programu "X Factor", którzy wystąpią przed publicznością w programach na żywo.

Polski Louis Armstrong, "obnośny sprzedawca wazeliny", rudowłosa piękność - wszyscy oni i wielu innych zaprezentowało się jury na ostatnim castingu do programu "X-Factor". - Kochasz muzykę? To proszę nie krzywdź jej - usłyszała jedna z uczestniczek od Kuby Wojewódzkiego. Dziewczyna nie zawiodła, choć juror musiał o nią powalczyć.

Było trochę rock’n’rolla, bluesa i popu. Zabrzmiał nawet Frank Sinatra. Za nami kolejny odcinek "X Factor". Jak zawsze wielu uczestników zrobiło na jury wrażenie, ale tym, który wywołał zachwyt był 19-letni Kacper Sikora z Dźwirzyna. - Gdzie ty małolacie chowasz ten głos? To jest niesamowite – chwalił go Kuba Wojewódzki.

Grupa TVN informuje o zakończeniu emisji sygnału telewizyjnego TVN Warszawa i przeniesieniu online wszystkich aktywności związanych z tym projektem - poinformowała spółka w komunikacie.

25-letni stolarz Mariusz Kubicki swoim wyjątkowym tanecznym występem rozgrzał damską część publiczności "You Can Dance". Mniej spodobał się jury, no, może z wyjątkiem Kingi Rusin, która zaprosiła go na swój wieczór panieński.