TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Kto zostanie polską Leoną Lewis? Kto ma tajemniczy czynnik X, dzięki któremu zostanie gwiazdą muzyki? W niedzielę w TVN rusza "X Factor" - program, który wyłuskuje ogromne śpiewające talenty. Zwycięzca, poza sławą i szansą na wielką karierę, zgarnia 100 tys. złotych.

W szóstej edycji programu "You can dance" sporo nowości. Program ma nową prowadzącą - Patricię Kazadi. Występująca wcześniej w tej roli Kinga Rusin zasiadła z kolei w jury, między Agustinem Egurrolą i Michałem Pirogiem. Nie zmienia się tylko jedno - pot i łzy (radości i smutku) wylewane przez tancerzy i wielkie show, jakie dają widzom wchodząc na parkiet.

Paweł Abramowicz rzucający się w wodną tubę w parku rozrywki, Marek Nowicki wiernie relacjonujący sytuację w polskiej służbie zdrowia, Tomasz Lis zastanawiający się, czy "porucznik Borewicz" jechał autem po kieliszku. Wszystko to i wiele więcej będą mogli zobaczyć widzowie TVN24, którzy o 13:30 włączą telewizory. Dziś pierwszy odcinek programu Tomasza Sianeckiego "Ciąg dalszy nastąpił", w którym autor przypomni historie sprzed lat i przedstawi ich dalszy ciąg.

Nie straszny im był żar wulkanu i chłód lodu. Skakali ze spadochronami i schodzili pod ziemię, by sprawdzić w jakich warunkach przebywają chilijscy górnicy. Reporterzy programu "Polska i Świat" przez cały rok relacjonowali państwu sytuację z kraju i z zagranicy, nie zważając na przeszkody. W nowym roku będą to robić o nowej godzinie - 21:30.

- Dla nas wydarzeniem roku była katastrofa pod Smoleńskiem, ale świat patrzył na historię chilijskich górników - mówi Leszek Kabłak, reporter TVN24 i współautor dokumentu o losie uwięzionych pod ziemią górników. Premiera "Powrotu do życia" - dziś o 14.45 w TVN24.

Program "Prosto z Polski" zyskuje nową twarz. Od poniedziałku prowadzącym będzie Ryszard Cebula znany do tej pory widzom TVN z programu "Uwaga!", który prowadził przez osiem lat. Teraz zapowiada, że "Prosto z Polski" będzie jeszcze lepszy i bardziej skuteczny.

Sony Poland i Telewizja TVN udostępniają od 22 grudnia 2010 użytkownikom telewizorów Bravia oraz odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray wyposażonych w funkcję Bravia Internet Video zasoby wybranych produkcji TVN - poinformowały firmy w czwartek komunikacie.

Po Bronisławie Komorowskim przyszedł czas na Baracka Obamę. TVN24 jako pierwsza pokazała konferencję prezydentów Polski i USA. Dziś w portalach, jutro w gazetach zapewne przeczytamy, że Obama faworyzuje stację informacyjną TVN.

- Nie spodziewałam się tego kompletnie. Dziękuję za wszystko, za taką szansę, za to, że zmienił mnie ten program. Za to, że mogłam pokazać jaką jestem osobą i mam nadzieję, że jestem wzorem dla tych osób, które są nieśmiałe, są z małych miejscowości i chcą iść za swoimi marzeniami - mówiła przez łzy Paulina Papierska. Skromna 19-latka ze Zbąszynka wygrała pierwszą polską edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

Strach, łzy smutku i radości. Wielkie wyzwania i niesamowite metamorfozy. Przez dwanaście tygodni widzowie oglądali zmagania trzynastu dziewczyn, które zawzięcie rywalizowały o przepustkę do świata mody. Ostateczne o tytuł Top Model pierwszej edycji programu powalczą: Anna Piszczałka, Olga Kuligowska oraz Paulina Papierska. Najbardziej wyczekiwany odcinek pierwszej edycji „Top Model. Zostań Modelką” już w środę, 1 grudnia na antenie TVN!

Monika Pyrek i Paweł Staliński w niedzielny wieczór zmierzą się w finale Tańca z Gwiazdami TVN. Wraz ze swoimi partnerami zaprezentują po trzy tańce. Zwycięzca zabierze ze sobą Kryształową Kulę - i luksusowy samochód.

11-letnia Magda Welc została zwyciężczynią trzeciej edycji programu "Mam Talent!" w TVN. Trzy pierwsze miejsca w finale zajęli wokaliści. Drugi był Kamil Bednarek, a trzeci Piotr Lisiecki. Nagrodę specjalną - 100 tys. złotych - także zdobyła piosenkarka - Sabina Jeszka.

Jolanta Kwaśniewska w "Tańcu z Gwiazdami" - takie plotki pojawiły się w mediach kilka dni temu. Monika Olejnik w "Kropce nad i" postanowiła dowiedzieć się prawdy (prawie) u źródła, a więc od męża byłej pierwszej damy. – Moja żona świetnie tańczy, ale czy zatańczy w programie? Mówi mi, że nie. Chyba nie… - odpowiadał Aleksander Kwaśniewski.

"Top Model" po aktorsku. Przyszłe modelki musiały wcielić się w znane aktorki z jeszcze bardziej znanych filmów. Albo odwrotnie. Odwrotu nie było dla Emilii, która odegrała słynną scenę pod prysznicem z "Psychozy" Hitchcocka. Joanna Krupa musiała użyć jurorskiego noża...

Kolejny odcinek "Top Model - Zostań Modelką" za nami. Tym razem gościem programu była jedna z najlepszych modelek na świecie, Anja Rubik, która dzieliła się z dziewczynami swoimi doświadczeniami i pomagała im pozować w sesji "Ice Beauty".

Za określenie TVN24 jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi" - "Nasz Dziennik" ma przeprosić TVN i wpłacić 40 tys. zł na cel społeczny orzekł Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. Wyrok jest nieprawomocny. Pozwani zapowiadają apelację.

Nauka capoeiry, pozowanie w labiryncie laserów i akty - oto wyzwania uczestniczek szóstego odcinka programu "Top Model. Zostań Modelką". To ostatnie zadanie przysporzyło dziewczynom najwięcej problemów. Najsłabiej - według jurorów - poradziła sobie z nim Paulina Pszech i to ona opuściła program.

Węże, pająki, straszyki... Z takimi "partnerami" w sesji fotograficznej musiały radzić sobie dziewczyny, które pragną zawojować świat mody. W czwartym odcinku "Top Model. Zostań modelką" musiały przetrwać spotkanie z egzotycznymi zwierzętami. Jedna z nich odpadła.