TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

"Krzysztof", "Cisza" i "Laura". Trzy tytuły, trzy seriale, trzy prawdziwe historie opowiedziane w filmie fabularnym. TVN przedstawia cykl "Prawdziwie historie". Opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań. Historie inspirowane życiem bez zbędnego patosu i sztucznego happy endu. 30 września na antenie TVN - "Krzysztof".

Portal Onet.pl wdrożył nową wersję swego serwisu OnetWiadomości. Nowoczesny, przejrzysty projekt graficzny, zmieniony układ funkcjonalny, więcej treści multimedialnych oraz wiadomości lokalne - to najważniejsze zmiany w portalu

Komentatorzy podsumowujący najważniejsze wydarzenia i najgorętsze polityczne newsy - w TVN24 już w poniedziałek o godz. 18 rusza nowy program "Tak jest". Z zaproszonymi do studia gośćmi będzie rozmawiał dziennikarz TVN24 Andrzej Morozowski. Drugim prowadzącym program będzie Maciej Knapik z TVN24.

Nasz siostrzany, ekonomiczno-biznesowy kanał telewizyjny TVN CNBC w piątek obchodzi swoje urodziny. Po raz pierwszy widzowie na swych ekranach mogli zobaczyć go dokładnie przed trzema laty. Z okazji rocznicy kanał już od poniedziałku nadaje w nowej oprawie - i z krótszą nazwą.

TVN Warszawa przygotowała dla swoich widzów kilka jesiennych nowości. Oprócz polskich produkcji, po raz pierwszy w historii na antenie stacji pojawią się także propozycje zagraniczne. Poza tym jak zwykle nie zabraknie najważniejszych wydarzeń kulturalnych w "Rytmie Miasta" czy informacji z życia "Stolicy".

Nowe reality show, zapierające w dech seriale, kulinarne show, a także Wasze ulubione programy "Taniec z Gwiazdami", "Mam talent" czy "Kuba Wojewódzki" - oto, co czeka na widzów w jesiennej ramówce TVN. Zobacz najnowsze propozycje stacji.

Anja Rubik - obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie, będzie jurorką programu "Top model. Zostań modelką". Emisja programu jesienią 2010 na antenie telewizji TVN.

Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa. W jury natomiast zasiądą: najbardziej rozchwytywany polski fotograf na świecie, dziennikarka znana z ciętego języka i skłonności do krytykowania wszystkiego i wszystkich oraz ceniony i kochany przez gwiazdy projektant mody.

W transmitowanej na antenie telewizji TVN bitwie drużyn Ani Muchy i Michała Piróga, wzięło udział dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopców. W jury zasiedli Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Joanna Chitruszko. Głosowali oczywiście widzowie, którzy zdecydowali, że panowie tańczyli lepiej!

Osiem par prezentowało swoje umiejętności w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". Najmniej widzom spodobał się Maciej Friedek, aktor znany z "Detektywów". Najlepsza okazała się Julia Kamińska.

We wtorek, 6 kwietnia wystartowała odświeżona ramówka kanału TVN CNBC Biznes. Pojawią się w niej nowe pozycje i nastąpią istotne zmiany w pasmach programowych.

Samorządy mniejszych miast kuszą ekipy filmowe. Lokalni włodarze twierdzą bowiem, że pokazanie ich miasta na antenie ogólnopolskiej telewizji to skuteczniejsza metoda na reklamę, niż akcje billboardowe, kampanie medialne czy promocje z udziałem celebrytów - donosi "Rzeczpospolita".

Czwarty odcinek 11. edycji "Tańca z gwiazdami" okazał się pechowy dla Przemysława Salety. Sportowiec nieco lepiej radził sobie w ringu, niż na parkiecie i po słabych ocenach jury, bez wsparcia ze strony telewidzów pożegnał się z tanecznym show i marzeniami o Kryształowej Kuli.

W tym roku szykuje się nowa odsłona Orange Warsaw Festival. Organizacja tego wydarzenia przypadła bowiem TVN, co - zdaniem Orange (sponsora festiwalu) - gwarantuje wysoki poziom imprezy, a także ogólnopolską promocję dla Warszawy. To istotne w kontekście ubiegania się Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Postawił wszystko na jedną kartę i udowodnił, że warto ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na pytanie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dziś zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach".

Jak politycy nami manipulują? Czy kłamią, czy tylko nie mówią całej prawdy? I jak traktują wyborców poza kamerami? Odpowiedzi na te pytania szuka w swoim autorskim dokumencie "Władcy marionetek" dziennikarz TVN Tomasz Sekielski.

Polscy "Milionerzy" mają pierwszego milionera. Główna nagroda padła podczas ostatniego nagrania teleturnieju. W studiu zawrzało, a Hubert Urbański musiał... zatańczyć.

Na wiosnę stacja TVN przygotowała dla swoich widzów nową, bardzo atrakcyjną ofertę. Nowe odcinki popularnych seriali i nieznane dotąd propozycje, największe hity wielkiego ekranu, taneczne show "You Can Dance – Po prostu tańcz" i "Taniec z gwiazdami", programy Kuby Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego, ale także publicystyka na najwyższym poziomie - tylko w TVN.

Polska amfetamina jest na prawdziwie światowym poziomie. Rodzime fabryki produkują narkotyk znacznie lepiej, niż to się robi na Zachodzie. Tymczasem tylko w ubiegłym roku odebrano przestępcom ponad 280 kilogramów białego proszku. Zobacz jak policja walczy z grupami przestępczymi - w programie UWAGA!" o 19.50 w TVN!

Od poniedziałku z anteny TVN24 znika program "24 godziny" - jego miejsce zastąpi autorska "Rozmowa Rymanowskiego". - Chciałbym, żeby przypominała mix przesłuchania z analizą - mówi prowadzący. Transformację przejdzie również magazyn "Polska i Świat" - będzie trwał pół godziny dłużej.