Bezprecedensowy atak, wielkie straty Rosji, najtrudniejszy miesiąc dla ukraińskich sił zbrojnych 01:00Podsumowujemy miniony tydzień walk w Ukrainie.
Ukradł 46 milionów dolarów i "myślał, że to gra". "Nieprzypadkowo był niepełnoletni"Historia największej, indywidualnej kradzieży kryptowalut, która została zaplanowana przez 17-letniego chłopaka.
"Ogłuszająca kakofonia pobitych rekordów". W 2023 było źle, w nowym roku może nie być lepiej03:572023 to rok, w którym w klimacie działo się wiele.
Rosjanie "dali prezent na Nowy Rok". "Czarne dusze, po prostu czarne dusze"Kolejny atak sił rosyjskich na centrum Charkowa.
Jednostki Huti zaatakowały na Morzu Czerwonym. Siły USA odpowiedziały ogniemPodało Dowództwo Centralne Stanów Zjednoczonych.
Był prezydentem Boliwii przez wiele lat, Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok01:02Morales sprawował urząd prezydenta nieprzerwanie w latach 2006-2019.
"Zdalny burmistrz z Dubaju". Dla tego włodarza miasta odległość nie ma znaczenia00:32Mimo krytyki burmistrz Carpenedolo mówi, że nie ustąpi ze stanowiska i będzie je zajmował do końca kadencji.
Premium2023 rokiem sztucznej inteligencji. I zbiorowej "halucynacji" o niejPiotrSzostak31 grudnia 2023
"Ukraina odzyskała morze, niebo stało się bezpieczniejsze"01:10Wołodymyr Zełenski oświadczył, że siły ukraińskie nie wycofały się na żadnym kierunku w wojnie z Rosją
Zalane tunele kolejowe pod Londynem. Wznowiono połączenia z kontynentem europejskimPoinformował Eurostar.
Potężne fale porywają ludzi i zalewają ulice. Wydano nakaz ewakuacji Sztorm szaleje u wybrzeży Kalifornii.
Chiński balon szpiegowski latał nad USA. Miał korzystać z amerykańskiego internetu00:31Podała stacja NBC News.
Ukraińcy wzięli odwet. Trafili "w wiele zamierzonych celów"00:45Strona rosyjska podsumuje straty po ataku ukraińskich dronów.
"Prowadzimy wojnę na wszystkich frontach i potrwa ona wiele miesięcy"00:29Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin w Strefie Gazy.
Ukraina. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin00:44Rosyjska pełnoskalowa inwazja na Ukrainę trwa od 676 dni.
Zalane tunele pod Tamizą. Pociągi z Londynu na kontynent odwołaneNie jest jasne, co doprowadziło do zalania.
Izraelskie wojsko: wyeliminowaliśmy kilkudziesięciu członków Hamasu00:54Intensywne walki trwające od piątkowego wieczora do soboty rano toczyły się między innymi w Nusajrat, Chan Junus i Gazie.
"Trudno o jednoznaczną definicję, kogo Izraelczycy chcieli rzeczywiście likwidować"Jerzy Haszczyński z "Rzeczpospolitej" o działaniach izraelskiej armii w Strefie Gazy.
Nowy prezydent Argentyny "nie będzie robił interesów z komunistami"Zmienił decyzję swojego poprzednika i wycofał kraj z grupy BRICS.
"Kulminacja kilkumiesięcznych eksperymentów". ISW o zmasowanym ataku rakietowym w UkrainieAmerykański think tank ostrzega przed kolejnymi uderzeniami rosyjskiej armii.