Zagrali Mozarta na dachu. Strefa dla kibiców VIP

Poznań


Orkiestra na dachu i spektakl świateł z okazji prezentacji Strefy Kibica dla vip-ów. Strefa Hospitality to najbardziej ekskluzywna przestrzeń dla wymagających kibiców. Miejsce kosztuje kilka tysięcy złotych.

Niecodzienna promocja Strefy dla kibiców VIPMiasto Poznań

W piątek wieczorem na jednym z budynków przy placu Wolności muzycy z Orkiestry Kameralnej L'Autunno zagrali pierwszą część "Serenady C-dur" Piotra Czajkowskiego i "Divertimento D-dur" Mozarta. Oprawą koncertu był barwny pokaz świateł. Zaświeciła się również uruchomiona niedawno Fontanna Wolności. Wszystko to dla promocji strefy (bogatego) kibica.

Dla wybrańców

Za komfort kibicowania w Strefa Hospitality VIP chętni będą musieli słono zapłacić. Designerska przestrzeń o powierzchni 600 m2 dziennie może gościć 200 osób. Na gości czeka ekskluzywny catering, nowoczesny wystrój i luksusowa obsługa.

Strefa dla vipów znajduje się na pl. Wolności, bezpośrednio obok sceny i głównego ekranu. Aby świętować mistrzostwa w takim luksusie trzeba mieś gruby portfel. Ponad 4 tys. złotych kosztuje jednodniowy pakiet Platinum day. Ceny pakietów najbardziej ekskluzywnych wejściówek są trzymane w tajemnicy.

Autor: ab/roody / Źródło: Miasto Poznań