Najnowsze

Najnowsze

Podwyżek płac nauczycieli o tysiąc złotych i odwołania minister edukacji Anny Zalewskiej domagali się uczestnicy manifestacji przed MEN zorganizowanej w sobotę przez Związek Nauczycielstwa Polskiego pod hasłem "Mamy dość!".

Drogowcy zapowiadają weekendowe remonty w czterech dzielnicach. Będą zmiany w organizacji ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Konkurs kompozytorski, nowy pokaz w parku fontann, specjalne wydawnictwa znanych varsavianistów, wystawy, bedeker na smartfona, biegi i iluminacje urzędów. Warszawa szykuje się do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Różnych inicjatyw będzie łącznie ponad 400. Wszystkie odbędą się pod hasłem "Stolica wolności 1918-2018".

Kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy przekonywał w piątek, że stolica potrzebuje hali widowiskowej. Według Rafała Trzaskowskiego, obiekt mógłby stanąć na błoniach Stadionu Narodowego, od strony Zielenieckiej.

Na drodze krajowej numer 79, na wysokości miejscowości Solec samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę - poinformowała policja. Droga wyjazdowa z Warszawy była przez kilka godzin nieprzejezdna.