Najnowsze

Najnowsze

Na środowej konferencji prasowej Patryk Jaki gromił sposób, w jaki zarządza sportem stołeczny ratusz. Mówił, że to symbol wstydu i zapewnił, że "odbuduje jego siłę". Jak? Na razie nie wiadomo. Kandydat na prezydenta stolicy zapowiedział, że niebawem zorganizuje w tej sprawie okrągły stół i po nim będą konkrety.

Na moście Grota-Roweckiego motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. - Motocyklista trafił do szpitala - podał nasz reporter. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w kierunku Marek.

- Nie sądziłem, że ktoś może nie wiedzieć, czy startuje na prezydenta Warszawy czy burmistrza Berlina - ironizował podczas środowej debaty sejmowej premier Mateusz Morawiecki. Wszystko w kontekście wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego, który stwierdził, że megalotnisko w Baranowie jest "gigantomanią", w obliczu powstającego portu w Berlinie.

Rośnie liczba osób z zatruciem pokarmowym, które mogło spowodować zjedzenie ciasta w popularnej sieci. Jak poinformował w środę sanepid, zgłoszono już 41 przypadków zachorowań. 21 osób wciąż przebywa w szpitalach, w tym dwoje dzieci.

W ostatnich latach rynek obrotu nieruchomościami przeszedł prawdziwą rewolucję. Nowoczesne technologie zmieniły formę prezentacji ofert i sposób pracy pośredników. Najbardziej innowacyjni z nich znaleźli się wśród uczestników Trzeciego Spotkania Liderów Nieruchomości. Zorganizował je najpopularniejszy serwis z ogłoszeniami – Otodom.

Sąd administracyjny uchylił dekomunizację trzech kolejnych ulic w Warszawie. Podjął taką decyzję, bo w zarządzeniach zabrakło powodów, dla których zmiany miały wejść w życie.

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego protestują przeciw zmianom w szkolnictwie wyższym. Kilkadziesiąt osób weszło do Pałacu Kazimierzowskiego, gdzie znajduje się siedziba rektora uczelni. Na balkonie wywiesili transparenty. Noc spędzili w środku budynku.