Najnowsze

Najnowsze

To był jeden z najbardziej dramatycznych wypadków na Mazowszu w ostatnich latach. W zderzeniu dwóch samochodów zginęło troje dzieci. Siła uderzenia była tak duża, że auta niemal znalazły się w powietrzu. Wypadek, co potwierdził sąd, spowodowała kobieta kierująca fordem. Wyrok w tej sprawie jest już prawomocny.

Śmiertelny wypadek w Wołominie. Na ulicy 1 Maja zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Kukiz’15 pójdzie do wyborów w Warszawie pod własnym szyldem. Wyjątkiem są dwie dzielnice, gdzie - jak twierdzi rzecznik ruchu - udało się zawiązać koalicję. Obecnie trwa kompletowanie list. Kandydaci są poszukiwani w internecie. Zgłosić może się każdy. Poglądy polityczne - jak napisała ostatnio jedna z działaczek - "nie grają roli".

W najbliższą niedzielę mieszkańcy gminy Baranów będą głosować w referendum dotyczącym budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Lokale będą otwarte od godziny 7 do 21. Wstępne wyniki powinny być znane jeszcze w niedzielę.

"Polska żegna dziś postać wyjątkową, która oddała ojczyźnie życie, talent i serce - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym w piątek podczas uroczystości pogrzebowych Barbary Wachowicz, biografistki, pisarki, harcerki, która spoczęła w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych.