Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

"By hejtowało się lepiej. Wszystkim". Internauci żartują z Ewy Kopacz

Zatrudniliśmy 50 hejterów do krytyki PiS - miała w Jachrance powiedzieć premier Ewa Kopacz. Napisała o tym "Rzeczpospolita", powołując się na anonimowego działacza PO. Informacje te zdementowała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Zapewniła, że był to żart i chodziło o szkolenie z internetu dla parlamentarzystów. Mimo to za sprawę wzięli się internauci.

Poinformował 18-latka o śmierci rodziców. Potem towarzyszył mu podczas rozdania dyplomów

W jednej chwili stracił oboje rodziców, gdy pijany kierowca wjechał w ich motocykl. Został z czwórką rodzeństwa, a tydzień po wypadku miał odebrać dyplom ukończenia szkoły. Na widowni mieli siedzieć dumni rodzice. Zastąpił ich policjant, który poinformował 18-latka o śmierci bliskich. Dzień po gali nastolatek opublikował pamiątkowe zdjęcie, które poruszyło internautów na świecie.

"Pomarszczone 27-latki" kontra rosyjski urzędnik. Spór o ślub nieletniej Czeczenki

W ostatnich dniach nic tak nie rozgrzewało rosyjskich mediów jak ślub 17-letniej Czeczenki z wiele lat starszym urzędnikiem MSW. Uroczystość wzbudziła kontrowersje, a rosyjski rzecznik praw dziecka dolał oliwy do ognia. Zaznaczył, że "są miejsca, gdzie 27-letnie kobiety są tak pomarszczone, że wyglądają, jakby miały 50 lat". Oburzone słowami kobiety odpowiedziały mu w sieci.

Madonna publikuje zdjęcie gejów, internet podzielony

Madonna kolejny raz szokuje. Po publikacji zdjęcia pary gejów, Izraelczyka i Palestyńczyka, w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja. Część internautów dziękuje wokalistce, że porusza ważne społecznie tematy, inni wytykają jej obrazę uczuć religijnych.

"Najprostsze rzeczy wyglądają najlepiej"

Jak z naszkicowanego, prostego rysunku zrobić nietypową i kreatywną pracę? Pomysł ma 17-letni Czech, który swoje szkice łączy z przedmiotami dnia codziennego. Efekt końcowy prezentuje na Instagramie, gdzie zdobywa coraz większe rzesze fanów.

Budyń, bigos i ciasteczka. Jak internauci ominęli ciszę wyborczą

W związku z wyborami prezydenckimi od piątku obowiązywała w Polsce cisza wyborcza. Jednak użytkownicy Twittera kolejny raz znaleźli sposób na jej obejście. Ze względu na zakaz bezpośredniego mówienia o prawdopodobnych wynikach, internauci pisali o proponowanym obiadowym menu, cenach na targu lub liście przebojów.

"Wygląda znajomo?". Fala memów po nowojorskim balu

4 maja w nowojorskim Metropolitan Museum of Art odbyła się Met Gala 2015. Gwiazdy podczas najważniejszego balu Ameryki chciały zachwycić swoimi strojami. Z pewnością udało im się zwrócić na siebie uwagę internautów.

Kerry pokazuje selfie z osieroconym słoniem

W niedzielę 3 maja John Kerry zakończył oficjalną wizytę na Sri Lance i udał się do Kenii. Po przyjeździe do Nairobi odwiedził tamtejszy park narodowy. Sekretarz stanu podczas wizyty zrobił sobie selfie z osieroconym słoniątkiem.