Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

Wielka Brytania w ostatnich dniach zwariowała na punkcie Dona, psa, który jeździł traktorem. W środę zwierzak wybiegł z farmy i wskoczył do pojazdu swojego właściciela, w którym niechcący nacisnął pedał gazu. Pojazd ruszył i, przebijając polne barierki, wjechał na autostradę. Historia, którą podzieliła się szkocka drogówka, stała hitem sieci.

20-letnia mama bliźniaczek udostępniła zdjęcie swojego ciała z widocznymi rozstępami w serwisie Instagram. Chciała tym samym przekonać inne panie, że choć ciało po porodzie się zmienia, to każda kobieta powinna czuć się dobrze i pewnie. Inaczej uznał serwis, który zablokował konto kobiety, twierdząc, że promuje ona "nagość i przemoc".

Wśród rosyjskich internautów coraz większą popularność zdobywa nowy serwis, oferujący reklamy prezentowane na kobiecych piersiach. Otwarta w marcu firma przyjmuje już tyle zamówień, że jej pracownicy mają co robić przez całą dobę.

Alan Lawrence opublikował serię zdjęć, na których jego najmłodsze dziecko "lata". Chłopiec urodził się z zespołem Downa, a jego ojciec poprzez przerobione komputerowo zdjęcia chce pokazać, że "ludzie upośledzeni mogą robić wszystko o czym marzą". Fotografie mają pojawić się w specjalnym kalendarzu.

Ten drobny gest nie zastąpił profesjonalnego leczenia, ale pomógł przetrwać trudny i bolesny czas spędzony w szpitalu. 3-letni Ethan Carnesecca z Salt Lake City otrzymał wyjątkowe wsparcie. Jego bliscy podzielili się w sieci informacją o chorobie chłopca, a internauci postanowili wspierać go obdarowując modelami samochodów. Ethan otrzmał setki takich przesyłek. - Na każdy zabieg zabierał ze sobą jedną z zabawek - wspomina mama chłopca.

Gwyneth Paltrow pokazała w mediach społecznościowych jedzenie, które kupiła za kwotę 29 dolarów. Zrobiła to w ramach akcji szerzącej świadomość na rzecz osób korzystających z tzw. bonów żywnościowych. I od razu pojawiły się głosy krytyki. "Żadna normalna rodzina nie robi zakupów w sklepie wegańskim w środku Hollywood" - zwracają aktorce uwagę internauci.

Chłopiec znany z memów internautom na całym świecie ma już osiem lat. Internetową popularność, jaką zdobył przez lata, wykorzystuje, by pomóc choremu ojcu. Celem było zdobycie 75 tys. dolarów. Ale historia tak bardzo poruszyła internautów, że zaledwie po sześciu dniach na koncie jest prawie 80 tys., a kwota wciąż rośnie.

Stephanie Scott w sobotę miała poślubić swojego wieloletniego narzeczonego. Jednak tydzień temu kobieta zaginęła, a kilka dni później jej ciało odnaleziono w parku. Tragiczna historia nauczycielki poruszyła Australijki, które w sieci udostępniają zdjęcia sukni ślubnych, by m.in. w ten sposób oddać symboliczny hołd zmarłej kobiecie.

Konto @tvn24 na Twitterze było jednym z dwóch największych, a przy tym najbardziej angażującym i najczęściej wspominanym profilem w marcu - wynika z najnowszego raportu firmy analitycznej Sotrender. Najpopularniejsze w swoich kategoriach były także konta programów "Fakty TVN" i "Kropka nad i". W ścisłej czołówce znalazła się też TVN Warszawa.

Będąc w ósmym miesiącu ciąży w tragicznym wypadku straciła partnera i ojca nienarodzonego dziecka. Sześć miesięcy później marzyła, by jej syn miał chociaż jedno zdjęcie z nią i zmarłym ojcem. Jej prośbę spełniła fotograf, która wykonała sesję zdjęciową matki z synem. Wzruszające zdjęcie, na którym znalazła się także postać nieżyjącego ojca, obiegło media społecznościowe.