Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

Amerykańskie Narodowe Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej rozpoczęło w poniedziałek kampanię, która ma na celu zebranie funduszy na konserwację kombinezonu Neila Armstronga, który jako pierwszy człowiek wylądował na Księżycu. Podczas zbiórki pracownicy muzeum chcą zebrać 500 tys. dol.

"Jako dorastające dziewczynki jesteśmy odizolowane od kobiet, które widzimy w magazynach. I cały czas mamy nadzieję, że kiedy w końcu dorośniemy i przejrzymy się w lustrze, dostrzeżemy piękno w samych sobie" - napisały dziennikarki serwisu BuzzFeed, rozpoczynając akcję, która cieszy się w sieci ogromną popularnością.

"Prezydent Obama wczoraj mianował mojego następcę" - napisał na Twitterze ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Stephen D. Mull. Podczas pobytu w Polsce Mull dał się poznać jako aktywny i barwny dyplomata. Swoimi przeżyciami często dzielił się w sieci. Informację o odejściu ambasadora jego zwolennicy przyjęli ze smutkiem.

Zatrudniliśmy 50 hejterów do krytyki PiS - miała w Jachrance powiedzieć premier Ewa Kopacz. Napisała o tym "Rzeczpospolita", powołując się na anonimowego działacza PO. Informacje te zdementowała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Zapewniła, że był to żart i chodziło o szkolenie z internetu dla parlamentarzystów. Mimo to za sprawę wzięli się internauci.