Euro 2016

Euro 2016

Anglia smutna. Rosja grała do końca i wyszarpała remis

Angielscy kibice w szoku. Ich reprezentacja do drugiej minuty doliczonego czasu gry prowadziła z Rosjanami, ale ostatecznie dała sobie wydrzeć zwycięstwo. Bohaterem Sbornej został obrońca Wasilij Bierezucki. W Marsylii, w pierwszym meczu tych drużyn na Euro, padł remis 1:1.

"Eliminacje to już historia. Możemy zrobić coś wielkiego"

- Eliminacje to już historia. Od jutra stoper się zeruje, wszystko zaczyna się od nowa - mówi tuż przed pierwszym meczem Polaków na Euro Grzegorz Krychowiak. Na konferencji poprzedzającej starcie z Irlandią Północną pojawił się też Adam Nawałka. - Do turnieju przystępujemy z ogromnymi nadziejami - powiedział selekcjoner.

Szczęsny od dziecka krzyczał na obrońców

Wojciech Szczęsny z chęcią prezentuje swoje zdjęcia z dzieciństwa. - Mały Wojtek krzyczał na obrońców od początku. I kierował defensywą - przekonuje bramkarz Biało- Czerwonych w materiale Łączy nas piłka. Być może Szczęsny zagra w niedzielnym meczu z Irlandią Północną podczas mistrzostw Europy.

Nawałka odkryje karty pięć godzin przed meczem

Pięć godzin przed meczem polscy zawodnicy poznają skład, w jakim zagrają z Irlandią Północną - poinformował Jakub Kwiatkowski. Rzecznik PZPN na antenie TVN 24 mówił też o pozostałych niedzielnych planach Biało-Czerwonych.

Prosto z Francji. W Paryżu Euro się zaczęło. A tymczasem na północy kraju...

Pustawa strefa kibica, mało piłkarskiego kolorytu na ulicach i… wszędzie Anglicy. Tak wygląda Euro 2016, patrząc z północy Francji, z Lille, gdzie w niedzielę swoje spotkanie rozegrają rywale Biało-Czerwonych z grupy C - Ukraińcy i Niemcy. Ich fanów też na razie nie widać. Wracając wieczorem do hotelu, po przeciętnym meczu otwarcia, zastanawiam się jedynie, czy to Euro na pewno już się zaczęło?

Koeman: Nadszedł czas, by Anglia błysnęła w wielkim turnieju

Były holenderski piłkarz, a teraz trener Southampton Ronald Koeman uważa, że jedną z głównych ról w czasie Euro 2016 odegra młody, angielski zespół. - Nadszedł czas, by reprezentacja Trzech Lwów wreszcie coś osiągnęła w wielkim turnieju - ogłosił 53-letni Koeman.

Szwedzi mogą zostać bez kibiców. Bo piloci strajkują

Tysiące szwedzkich kibiców może nie dotrzeć do Paryża, gdzie w poniedziałek ich reprezentacja rozegra pierwszy mecz - z Irlandią - w mistrzostwach Europy. Powodem jest strajk pilotów skandynawskich linii lotniczych SAS, który rozpoczął się w piątek wieczorem.

Kankan, głos Edith i myśliwce na niebie. Francja otworzyła Euro

Na stadionie w Saint-Denis pod Paryżem odbyła się ceremonia otwarcia XV mistrzostw Europy. Zanim na płytę boiska wybiegli główni aktorzy piłkarskiego widowiska, na stadionie pojawili się tancerze, artyści i światowej sławy muzycy. Zagrano również oficjalny hymn Euro - "This One's For You".

Cudny gol, Francja uratowana [RELACJA]

Koniec długich wyczekiwań, we Francji zaczyna się poważne granie. Uważani za faworytów, ale mający problemy z zestawieniem linii obrony gospodarze zainaugurowali Euro meczem z Rumunią prowadzoną przez Anghela "Generała" Iordanescu. Relację "minuta po minucie" można było śledzić w sport.tvn24.pl.

Hiszpania ma seksaferę na głowie. Trzy dni przed meczem

Euro dla Hiszpanii jeszcze się nie zaczęło, a jej bramkarz ma poważny problem. Jak informują hiszpańskie media, David De Gea ma być zamieszany w seksaferę z gwałtem w tle, która może kosztować go udział w mistrzostwach. Oskarżony wszystkiemu zaprzecza.