Donald Tusk składa świąteczne życzenia. "Wierzę w przyszłość Polaków"02:15Kolacja wigilijna, opłatek, rozmowy bliskich sobie ludzi to najlepszy czas, aby poczuć się znowu wspólnotą - powiedział w sobotę premier.
Pokrzywdzony został podejrzanym. Zdradził go charakterystyczny zapach01:54Policjanci chcieli tylko poinformować go o uszkodzonym aucie.
Posłowie PiS "zagrażają bezpieczeństwu i higienie pracy". Nowy szef PAP wezwał ochronę00:33Posłowie PiS wciąż próbują bronić propagandy. Dziennikarze mają dość.
Polscy wojskowi za granicą składają świąteczne życzenia03:38Prawie półtora tysiąca polskich żołnierzy z 11 kontyngentów wojskowych spędzi ten świąteczny czas z dala od swoich rodzin.
Ponad połowa Ukraińców w Polsce zamierza obchodzić Boże Narodzenie tylko w grudniu03:33Boże Narodzenie to okazja do połączenia kilku tradycji.
Lekarze i środowiska naukowe ostrzegają przed konsekwencjami decyzji Czarnka03:35Studenci, którzy rozpoczęli naukę mogą być przenoszeni na inne wydziały.
Fundacja Avalon zwraca uwagę na osoby z niepełnosprawnościami03:31W Polsce jest ponad 5 milionów osób z niepełnosprawnościami.
Nie wszyscy segregowali śmieci, wszyscy za to zapłacą03:27Kilkadziesiąt tysięcy złotych doliczono do rachunków lokatorów.
"Poczobut żyje, ale nie dostaje potrzebnych leków"02:54Informuje prezes podlaskiego oddziału stowarzyszenia Wspólnota Polska Anna Kietlińska.
"Jedną z ambicji nowego rządu jest odbudowa prestiżu zawodu nauczyciela"04:04Ministra edukacji Barbara Nowacka napisała list do uczniów, nauczycieli i rodziców.
Prawo łaski i archiwalna wypowiedź prezydenta. Przydacz: w prawie jest tak, że są różne opinie00:46Dyskusja w "Kampanii #BezKitu".
Podróżni pociągu Gryf z Olsztyna do Szczecina mieli dziś w nocy prawdziwego pecha02:33Awaria, zderzenie z drzewem i zmiana maszynisty. Pociąg spóźnił się 7 godzin. Na miejsce dojechali o 3 nad ranem.
Sąd ma wykonać wyrok wobec polityków PiS, tajemnica obrazu Rafaela, "cenzura w PAP"01:24Podsumowujemy.
Polska gospodarka w 2024 roku? "Czeka nas dużo pozytywnych informacji"Eksperci o tym, co jaki był rok 2023 dla gospodarki i inwestycji i co czeka nas w kolejnym.
"Nie wiem, czy ludzie się zawiedli. Wiem, że zmądrzeli"Rafał Stangreciak pojechał porozmawiać z mieszkańcami miejsc, gdzie wynik wyborczy PiS był najbardziej zaskakujący.
Nowy wiceminister sprawiedliwości. Wcześniej dostał zarzuty dyscyplinarne za krytykę I prezes SN01:00Dariusz Mazur to m.in. "Europejski Sędzia 2015 roku".
Ponad 3200 interwencji po piątkowych wichurach 00:43Najwięcej pracy mieli strażacy na północy i zachodzie Polski.
Przydacz opublikował zdjęcie, twierdząc, że jest w reżyserce TVN24. Nie był02:10- Przykro mi, nigdy nie zrobi pan sobie zdjęcia w reżyserce TVN24 - poinformował go Radomir Wit, w trakcie programu na żywo konfrontując swojego gościa z tym, co napisał.
Alerty IMGW. Niebezpieczna noc w całym kraju01:02Obowiązują ostrzeżenia drugiego i pierwszego stopnia.
"Odczuwam zapotrzebowanie na polskie przywództwo w Unii Europejskiej"01:47Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w "Faktach po Faktach".
Przedwojenna bombka bożonarodzeniowa znaleziona na budowie placu Centralnego"Niespodzianka okolicznościowa".
Giertych: Sąd Rejonowy został zobowiązany do wykonania wyroku w sprawie Kamińskiego i Wąsika02:59Przekazał w mediach społecznościowych poseł Koalicji Obywatelskiej.
List gończy za 37-latkiem podejrzanym o "spowodowanie śmierci człowieka"Ma około 176-180 centymetrów wzrostu i jasne oczy
"Odbieram to jako pewnego rodzaju demonstrację"00:21Marszałek Sejmu w rozmowie z dziennikarzami o postawie Wąsika i Kamińskiego.