Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Pięć aut zderzyło się na moście

Ulice

fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl

Do kolizji pięciu samochodów osobowych doszło przed 17.00 na moście Siekierkowskim. Zderzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu.

Przez kilkadziesiąt minut zablokowane były dwa pasy ruchu w stronę Mokotowa. Utworzył się korek. - Kiedy samochody zepchnięto na bok, do dyspozycji kierowców były już dwa pasy ruchu. Zablokowany był tylko skrajnie prawy - informuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Po godzinie 18.00 policja poinformowała, że w tym miejscu nie ma już utrudnień.

Pijany ściął latarnię

Z kolei kolizja miała miejsce przy Wybrzeżu Szczecińskim, na jezdni w stronę mostu Poniatowskiego. - Tuż za mostem kolejowym kierowca fiata stracił panowanie nad kierownicą i ściął latarnię oraz sygnalizator świetlny. Zatrzymał się na barierkach - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejsce przyjechała policja, która zbadała kierowcę alkomatem. - Okazało się, że mężczyzna ma 0,5 promila w wydychanym powietrzu - informuje Tomasz Zieliński.

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

Na początku popołudniowego szczytu sytuacja na drogach była dobra. Policja apelowała jednak o ostrożną jazdę ze względu na dużą liczbę kolizji.

su/mz

Pozostałe wiadomości