Najnowsze

Najnowsze

Na tę chwilę mieszkańcy Siekierek i Czerniakowa czekali bardzo długo. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych rozpoczął przygotowania do remontu Bartyckiej. Na tvnwarszawa.pl, wielokrotnie opisywaliśmy problemy z tą ulicą.

"Z wielkim entuzjazmem ogłaszamy, że Krystyna ma już 10 metrów za sobą" - poinformowali pracownicy Metra Warszawskiego. "Z każdym dniem będzie coraz więcej" - zapewnili. Tarcza drąży tunel od przyszłej stacji metra Księcia Janusza do Ronda Daszyńskiego.

Zaledwie 22 lata miał mężczyzna, który zginął w nocnym wypadku w Sękocinie Starym (woj. mazowieckie). Auto wypadło z drogi i uderzyło w bariery energochłonne. Trzy kolejne osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w ciężkim stanie. Aleja Krakowska była zamknięta przez ponad cztery godziny.

I starsi, i młodsi mogli mogli spróbować swoich sił w… stolarce. Specjalne rodzinne warsztaty zostały zorganizowane na Ursynowie. - To dobry sposób rozwój umiejętności manualnych, a przy okazji pobudzenie wrażliwości na los ptaków - przekonywali organizatorzy. Efektem końcowym pracy miał być bowiem karmnik.

Komisja weryfikacyjna oficjalnie zyskała już nowe uprawnienia, między innymi możliwość zatrzymania i doprowadzenia na posiedzenia świadków decyzją prokuratora okręgowego oraz zwiększenie kar grzywny - nawet do 30 tysięcy złotych - za niestawiennictwo przed komisją.

Scenariusze 45-sekundowych spotów przyjmują organizatorzy konkursu na okolicznościowe filmy z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Zgłoszenia można wysyłać do 12 marca. Wyniki konkursu poznamy 24 marca.

Minister sprawiedliwości powołał w piątek na wiceprezesów Sądu Rejonowego dla miasta stołecznego Warszawy sędziego Stanisława Zduna i sędzię Aleksandrę Ziółkowską-Majkowską.