Media

Media

Komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Guenther Oettinger opowiedział się na łamach dziennika "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung" (FAS) za objęciem Polski nadzorem Komisji Europejskiej. Jako powód podał m. in. zmiany w mediach. - Jeżeli konflikt nie zostanie rozwiązany w Polsce i przez Polaków, Jean Claude Juncker (szef Komisji Europejskiej - red.) dysponuje różnymi środkami, po które może sięgnąć - stwierdził autor wywiadu z Niemcem.

Prezenterka lokalnej telewizji w USA wprawiła widzów w osłupienie. W trakcie programu na żywo przyznała się do wspierania zwolenników legalizacji marihuany i rzuciła: Fuck it. I quit!. Nagranie rzucającej pracę szybko obiegło sieć, a samo zachowanie dziennikarki podzieliło internautów.

Joan Rivers pożegnały w mediach społecznościowych gwiazdy show-biznesu. "Kocham Cię z całego mojego serca, Joan Rivers. Moje życie bez Ciebie nigdy nie będzie takie samo" - napisała aktorka Kelly Osbourne.

Niezależne wytwórnie biją na alarm: usługa streamingu planowana przez YouTube może zabić branżę. Ich zdaniem warunki na jakich mają udostępniać swoją muzykę są nie do przyjęcia. Z kolei odmowa ich podpisania oznacza stratę zysków z tytułu reklam wyświetlanych przy teledyskach.

Nasz profil na Facebooku polubiło już pół miliona osób. Razem tworzymy najpopularniejszy informacyjny fan page w Polsce. Dziękujemy za Wasze zaufanie i czekamy na opinie, dzięki którym jeszcze lepiej będzie Wam służył.

Brytyjski program telewizyjny, w którym pary uprawiają seks w "pudełku" na środku studia, a potem rozmawiają o tym z ekspertami, wywołał na Wyspach ostrą debatę. Widzowie i dziennikarze zastanawiają się, czy to odważna próba omówienia kwestii związanych z seksem, czy po prostu tani chwyt mający zwiększyć oglądalność.

Na jego łamach swoją tożsamość ujawnił informator afery Watergate o pseudonimie Głębokie Gardło, Teri Hatcher wyznała, że była wykorzystywana seksualnie jako dziecko, Jennifer Aniston po raz pierwszy opowiedziała o rozwodzie z Bradem Pittem, Madonna pokazała swoją córkę, a Demi Moore sfotografowała się nago w ciąży. Brudy amerykańskiej elity plus szokujące zdjęcia to strategia, która z "Vanity Fair" uczyniła magazyn kultowy. Teraz stuknęła mu setka.

Amerykańskiej telewizji NBC Powstanie Warszawskie myli się z powstaniem w warszawskim getcie. "Wygląda jak hollywoodzka produkcja wojenna" - zachwala lektor w materiale wideo na stronie stacji polski film "Powstanie Warszawskie". Problem w tym, że wideo jest podpisane: "Powstanie w warszawskim getcie".