Media

Media

Sądzę, że podziały, które obecnie powstają, są niszczące, i mam nadzieję, że ludzie są świadomi tego, co się dzieje, tych prób podkopania wiary w demokrację jako system stworzony przez i dla nich samych, bycie częścią Europy, która jest zjednoczona i wolna - powiedziała Madeleine Albright, sekretarz stanu w administracji prezydenta USA Billa Clintona. W premierowym odcinku cyklu "Rozmowy na 20-lecie" była szefowa amerykańskiej dyplomacji podkreśliła, że "bardzo podziwia to, co robi TVN, ponieważ bardzo ważną częścią demokracji jest informowanie społeczeństwa, jakie są fakty".

Nasza stacja obchodzi w tym roku 20 lecie - to dobry czas na poznanie nas od kuchni. TVN24 to nie tylko studio w Warszawie - to nasze ośrodki w całym, a w nich reporterzy, operatorzy, całe ekipy gotowe do pracy o każdej porze i dnia. Patryk Rabiega.

Bez nich telewizji by nie było - 20 lat TVN24 i ludzie, którzy są w cieniu. Pracują za kamerami, w wozach transmisyjnych czy montują materiały. W rozmowie z Łukaszem Wieczorkiem wspominają, jak przez dwie dekady zmienił się sprzęt, na którym pracują i szybkość przekazywania informacji.