Warszawa

Warszawa

Lasy w Warszawie. Dokąd na spacer, gdzie na rower?

Las Kabacki, Las Bielański, Las Sobieskiego, Las Bemowo - to tylko niektóre lasy na terenie Warszawy. Podpowiadamy, jak dojechać do najciekawszych z nich, które lasy są najlepsze na spacery, bieganie czy rower, a w których można rozpalić ognisko czy grilla.

Plac zabaw dla psów. Gdzie w Warszawie spędzić czas ze swoim pupilem?

Place zabaw dla psów to przestrzeń, w której zwierzęta mogą się wyszaleć bez obaw, że będą komuś przeszkadzać. Są to najczęściej ogrodzone tereny z wybiegami dla psów, torami do agility, urządzeniami do zabawy. Jeśli chcesz zabrać swojego pupila do takiego miejsca, spójrz na naszą listę najciekawszych wybiegów i placów zabaw dla psów w Warszawie.

Роздратування поміж Польщею та Німеччиною і питання обіцяної військової техніки. Лідер німецької опозиції в Польщі

«Сподіваюся, що уряд ФРН виконає свої зобов’язання, а зброя в рамках обміну буде поставлена швидко, в тому числі до Польщі, якій уряд Німеччини пообіцяв компенсувати зброю, надіслану в Україну», - сказав глава німецького ХДС Фрідріх Мерц, який із середи перебував у Варшаві.

Z kim godzina W?

Wojewoda mazowiecki chciał, by w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego marsz cyklicznie robili narodowcy Roberta Bąkiewicza, ale sąd właśnie stwierdził, że o cykliczności nie ma mowy. To jednak nie oznacza, że marszu narodowców nie będzie. Adrianna Otręba.