Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Rowerzysta zderzył się z dwulatkiem na chodniku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plRowerzysta zderzył się z dzieckiem

Chłopiec w wieku dwóch i pół roku i dorosły rowerzysta zderzyli się na chodniku w Śródmieściu. Dziecko trafiło do szpitala.

Jak powiedział reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zdarzenia doszło na chodniku przy alei Wyzwolenia 10. - Wypadek wyglądał groźnie. Rowery są ze sobą sczepione. Na miejscu pracuje policja. Dziecko zostało zabrane do szpitala – mówił.

Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała, że policjanci otrzymali informację o zdarzeniu o godzinie 18.40. - Doszło do zderzenia rowerzysty z dwuipółlatkiem. Dziecko było pod opieką rodziców, jechało na odpychanym rowerku. Poszkodowany chłopiec trafił do szpitala. Dorosły rowerzysta był trzeźwy – poinformowała policjantka.

Rowerzysta jechał na wypożyczonym rowerze miejskim.

We wtorek zastępca rzecznika prasowego śródmiejskiej komendy Marcin Żórawski poinformował, że rowerzysta został ukarany mandatem.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl