Najnowsze

Przewrócił się kajak. 10-latek dopłynął do brzegu. Trwają poszukiwania 47-latka

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
PAP
tvn24Trwają poszukiwania kajakarza (zdjęcie ilustracyjne)

Trwają poszukiwania 47-letniego mężczyzny w okolicy Szumina (Mazowieckie). Jak opisuje straż pożarna, mężczyzna płynął kajakiem, który przewrócił się na Bugu. 

Na miejscu są strażacy i policjanci. - Kontynuujemy poszukiwania. Mamy specjalistyczny sprzęt, trzy łodzie z Państwowej Straży Pożarnej i z miejscowej OSP, jest grupa specjalistyczna wodno-nurkowa z sonarem – przekazał dyżurny.

W sobotę po południu na Bugu w powiecie węgrowskim, przy niesprzyjającej pogodzie, przewrócił się kajak, którym płynął 47-letni mężczyzna razem z 10-letnim chłopcem. Obaj wpadli do wody. Chłopcu udało się wydostać na brzeg i powiadomić o wypadku.

Służby natychmiast rozpoczęły działania. W okolicach Szumina w gminie Łochów mężczyzny szukali policjanci, nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej i psy tropiące z przewodnikami. Około godz. 21 akcja została przerwana, ze względu na zapadający zmrok

W poniedziałek rano Dariusz Maciąg ze straży pożarnej w Węgrowie przekazał nam, że poszukiwania mężczyzny nie przyniosły do tej pory rezultatów. - Uzgadnialiśmy z policją, że działania będą dziś kontynuowane - powiedział strażak.

Czytaj również: W łodzi były cztery osoby. "W pewnym momencie zaczęła tonąć i wszyscy znaleźli się w wodzie":

Straż pożarna o poszukiwaniach zaginionego mężczyzny
Straż pożarna o poszukiwaniach zaginionego mężczyzny TVN24

Autor:kz/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości