Auto zderzyło się z ciężarówką na krajowej "79". Oba pojazdy wpadły do rowu

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na DK79 w Baniosze

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na krajowej "79" w miejscowości Baniocha, w powiecie piaseczyńskim. Ruch na trasie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 16. - Fiat zderzył się z samochodem ciężarowym. Mamy informację o dwóch osobach poszkodowanych z samochodu osobowego, który z niewiadomych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do tego zderzenia – informował Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Na miejscu wypadku były dwie karetki pogotowia, cztery zastępy straży pożarnej, swoje czynności prowadziła policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Po zakończeniu działań policji samochód ciężarowy zostanie podniesiony na koła. W wyniku zderzenia przewrócił się na bok, częściowo znalazł się w rowie oraz częściowo na pasach ruchu. Natomiast samochód osobowy jest zupełnie poza jezdnią. Wpadł do rowu – mówił Łukasz Darmofalski, oficer prasowy piaseczyńskiej straży pożarnej.

Kierowców czekały wielogodzinne utrudnienia w obu kierunkach. - Ruch odbywa się równoległą do jezdni drogą lokalną. Kieruje nim policja – wyjaśniał Darmofalski. Jak z kolei przekazała wieczorem nam policja, kierowcy mogli korzystać z jezdni wahadłowo. W piątek rano droga była w pełni przejezdna.

Informowaliśmy też o zderzeniu czterech samochodów na S8 w Budykierzu:

W zderzeniu uczestniczyły cztery pojazdy
W zderzeniu uczestniczyły cztery pojazdyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości