Najnowsze

Najnowsze

Kolejny finał Pucharu Polski i kolejny skandal. Mecz pomiędzy Arką Gdynia a Legią Warszawa na PGE Narodowym znowu został przerwany. Tym razem przez skandaliczne zachowanie kibiców gdynian. Prezes PZPN Zbigniew Boniek już zapowiedział, że zawiadomi prokuraturę o "prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa".

- Trzeba "przełożyć wajchę" - mówił w programie "Fakty po Faktach" kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski. Prowadzący przepytał posła z wiedzy o stolicy i jego wizji Warszawy.

Trasa S7, czyli wyjazd z Warszawy w kierunku Gdańska, ominie Łomianki - poinformował Jan Krynicki, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Oddanie odcinka trasy jest planowane na lata 2024-25.

Obywatele RP złożyli do prokuratury zawiadomienia w związku z możliwością niedopełnienia obowiązków przez policjantów podczas "Szturmowego Święta Pracy 2018", zorganizowanego we wtorek w Warszawie przez organizacje nacjonalistyczne.

Warszawa rozwija się bardzo dynamicznie w obszarze sportu - oceniła w środę wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska. Jej zdaniem wypowiedzi Patryka Jakiego dotyczące braku współpracy ratusza ze stołecznymi klubami szkodzą sportowemu wizerunkowi stolicy.

Gdy się jest oficjalnym kandydatem na prezydenta stolicy robiącym nieoficjalną kampanię, trzeba się mocno nabiegać. I dosłownie i w przenośni. Z rozdawania flag biegiem na bieg, z biegu w podskokach na grilla. Bo jeśli rywal - w swej nieoficjalnej kampanii - robi i jedno i drugie, nie można przecież zostać w tyle.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali kobietę podejrzewaną o dotkliwie pobicie kuchennym tłuczkiem partnera. Jak się okazało, 34-latka była już poszukiwana, bo nie stawiła się w więzieniu, gdzie miała odsiedzieć karę za inne przestępstwa.

Po południu antyfaszyści zablokowali pierwszomajowy pochód organizowany przez narodowców. Interweniowała policja. Siedzący na jezdni uczestnicy protestu zostali wyniesieni przez funkcjonariuszy i wylegitymowani. Pięć osób zostało zatrzymanych.