TVN24 | Polska

Karczewski na dyżurze covidowym: wirus odpuszcza

TVN24 | Polska

Autor:
akw/kab
Źródło:
tvn24.pl
Były marszałek Senatu Stanisław Karczewski zaszczepił się przeciw COVID-19
TVN24Były marszałek Senatu Stanisław Karczewski zaszczepił się przeciw COVID-19

"Pozdrawiam w imieninowo-deszczowy poranek z dyżuru covidowego" - napisał rano na Twitterze senator Stanisław Karczewski. We wpisie w mediach społecznościowych ocenił, że "wirus odpuszcza".

Senator PiS i lekarz Stanisław Karczewski opublikował w sobotę rano swoje zdjęcie ze szpitala. Widoczny jest na nim w kombinezonie ochronnym i maseczce. "Pozdrawiam w imieninowo-deszczowy poranek z dyżuru covidowego. Wirus odpuszcza" - napisał.

Karczewski posiada specjalizację z chirurgii ogólnej. Od początku kariery lekarskiej jest związany ze Szpitalem Rejonowym w Nowym Mieście nad Pilicą na Mazowszu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Raport tvn24.pl: Koronawirus - najważniejsze informacje

Przeszedł zakażenie, zaszczepił się

Stanisław Karczewski w listopadzie przeszedł zakażenie koronawirusem. Zwracał wtedy uwagę, że choroba przebiega "różnorodnie, podstępnie i zaskakująco".

Senator pod koniec grudnia ubiegłego roku, razem z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim, zaszczepił się przeciw COVID-19 przed kamerami.

- Zaszczepiliśmy się po to, żeby pokazać, jak dla nas ważne jest szczepienie, jak ważne jest to, aby jak najszybciej jak największa część społeczeństwa została zaszczepiona. Szczepmy się, bo to dla naszego osobistego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa naszych bliskich - apelował wtedy. - Szczepionka nie zmieni naszych poglądów politycznych, dalej będziemy się spierać - ale tam gdzie jest życie, zdrowie ludzkie, mówimy jednym głosem - dodawał.

Karczewski: różnimy się politycznie, ale tam gdzie jest życie, zdrowie ludzkie, mówimy jednym głosem
Karczewski: różnimy się politycznie, ale tam gdzie jest życie, zdrowie ludzkie, mówimy jednym głosem (nagranie z 29 grudnia 2020 roku)TVN24

Autor:akw/kab

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/StKarczewski

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości