TVN Warszawa | Ulice

Auto zatrzymało się, w jego tył wjechał inny samochód. "Kierująca zasłabła"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut na Rakowieckiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie dwóch aut na Rakowieckiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Rakowieckiej. Z relacji straży pożarnej wynika, że jedna z kierujących zasłabła w trakcie jazdy. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Do zderzenia doszło chwilę przed 12 w pobliżu skrzyżowania Rakowieckiej z Puławską. - Jeden z samochodów zatrzymał się, żeby przepuścić pieszego na pasach. W jego tył uderzył drugi. Kierująca nim kobieta zasłabła za kierownicą i trafiła pod opiekę pogotowia ratunkowego - informuje Janusz Maciejewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Jak zaznacza Maciejewski, nikt nie został poszkodowany w wyniku zderzenia.

Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji zaznacza, że kierujący byli trzeźwi. - W zderzeniu brały udział mitsubishi i kia. Jest ono rozpatrywane jako kolizja. Do szpitala została zabrana osoba kierująca mitsubishi, czyli sprawca zdarzenia - dodała. Zastrzegła jednak, że na ten moment nie ma potwierdzenia informacji o tym, że doszło do zasłabnięcia.

Kierowców czekają nieznaczne utrudnienia w ruchu. - Początkowo oba pasy Rakowieckiej w kierunku alei Niepodległości były zablokowane, a ruch odbywał się w obie strony jezdnią w kierunku Puławskiej. Obecnie nieprzejezdny jest tylko jeden pas - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości