TVN Warszawa | Ulice

Karambol na moście Gdańskim. Byli ranni, lądował śmigłowiec

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Na miejscu lądował śmigłowiec LPRMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Pięć samochodów zderzyło się w czwartek wieczorem na moście Gdańskim. Poszkodowane zostały cztery osoby.

Jak przekazał nam Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, zderzyło się pięć samochodów osobowych.

- Trzy osoby zostały poszkodowane, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - powiedział strażak po godzinie 22. Nie wskazał jednak, czy śmigłowiec zabrał którąkolwiek z rannych osób. - Most Gdański jest nieprzejezdny. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej - dodał.

Na miejscu był Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. - To poważny wypadek. Samochody są kompletnie rozbite, mają uszkodzone przody i boki. Na niektórych z nich widać ślady po wycinaniu elementów karoserii - strażacy używali sprzętu hydraulicznego, żeby wydostać osoby poszkodowane ze środka - relacjonował Szmelter. Jak dodał, na moście były trzy karetki pogotowia i śmigłowiec LPR. - Most jest nieprzejezdny w obu kierunkach - ostrzegał.

W piątek rano Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godzinie 21.10. - W sumie ranne zostały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitala - powiedziała policjantka.

Zarząd Transportu Miejskiego podawał z kolei, ze autobusy linii 500, N12 i N62 zostały skierowane w obu kierunkach na objazd następującymi ulicami: Jagiellońska, al. Solidarności, Nowy Zjazd, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki, Zakroczymska, Szymanowska.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości