Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Dachowanie na Czecha. Korek na wjeździe do Warszawy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie auta i korek na wjeździe do WarszawyTVN24
wideo 2/4
TVN24Dachowanie auta i korek na wjeździe do Warszawy

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Czecha, przy Marysińskiej. Jeden dachował. Dwie osoby są poszkodowane.

Do zderzenia dwóch aut - audi i hondy - doszło w środę rano, po godzinie 8. Na miejscu pracowali strażacy i policjanci.

Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że jeden z samochodów dachował. - W karetce badane są dwie osoby, po jednej z każdego auta - relacjonował policjant. Dodał, że kierowcy byli trzeźwi i przestrzegał przed utrudnieniami w ruchu.

Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl potwierdzał, że utworzył się duży korek. - Służby na czas akcji ratunkowej wyłączyły z ruchu dwa pasy. Kierowcy mają do dyspozycji tylko prawy pas - zaznaczał. - Dwie osoby były badane w karetkach pogotowia, były przytomne, miały urazy typowe dla takiego wypadku - uskarżały się na bóle pleców i głowy, miały liczne otarcia, prawdopodobnie zostaną przetransportowane do szpitala - podał.

Ostatecznie, jak poinformował nas Jarosław Florczak, do szpitala została przewieziona jedna osoba, z hondy.

Więcej zdjęć na Kontakcie 24>>>

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl