Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Trasa Łazienkowska z łatką. Wszystkie pasy przejezdne

Ulice

Po utrudnieniach nie ma śladu
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPo utrudnieniach nie ma śladu

Jezdnia Trasy Łazienkowskiej została tymczasowo naprawiona po awarii. Po porannej kolizji wysokości CSW nieprzejezdny był buspas w stronę Ochoty, ale utrudnienia skończyły się przed 8.00.

Jezdnia Trasy Łazienkowskiej została tymczasowo naprawiona po awarii. Po porannej kolizji wysokości CSW nieprzejezdny był buspas w stronę Ochoty, ale utrudnienia skończyły się przed 8.00.

W czwartek rano na Trasie Łazienkowskiej doszło do awarii wodociągowej. Arteria najpierw została zamknięta, a później zwężona w obu kierunkach. Kierowcy mieli do dyspozycji po jednym pasie mniej niż normalnie. Trwała naprawa.

W piątek rano na miejsce pojechał nasz reporter. Jak przekazali mu pracownicy wodociągów, awaria została usunięta. - Wodociągowcy zeszli z trasy, jednak zamiast asfaltu do dyspozycji kierowców jest zabruk - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Wszystkie pasy już przejezdne

Dodał, że zablokowany jest buspas w stronę Ochoty. - O 4.00 rano w tył samochodu MPWiK wjechał kierowca mazdy. Nikomu nic się nie stało, ale wodociągowcy czekają na pomoc drogową - przekazał Węgrzynowicz.

Utrudnienia skończyły się przed 8.00. Samochód został zholowany z buspasa.

 

Jeszcze tu wrócą

Zabruk zostanie wymieniony na asfalt po uzgodnieniach z Zarządem Dróg Miejskich. MPWiK planuje też zmodernizować wodociąg, który uległ awarii.

- Planujemy zrobić to metodą bezwykopową - poinformowała Marzena Wojewódzka z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

 

Tak wyglądała trasa po awarii:

 

su/lulu

Pozostałe wiadomości