Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Praga Południe

Praga Południe

- Na ul. Ostrobramskiej zderzyły się dwa samochody osobowe i betoniarka - informuje Reporter24 Klimos. To był tylko początek serii kolizji w tym rejonie.

Wybrzeże Szczecińskie zostało oddane do ruchu w piątek, a już internauci wytykają drogowcom błędy. Między innymi informują o nierównościach na jezdni. - To nie jest fuszerka- uspokaja Agata Choińska, rzeczniczka ZMID - Jezdnia musiała być dopasowana do niepodlegającej przebudowie infrastruktury podziemnej- dodaje.

Jedna droga, dwa remonty, trzy tablice, a na każdej inne informacje. Kierowcy jadący al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego mogą dostać zawrotu głowy czytając tablice z objazdami. Ich zdjęcie na warszawa@tvn.pl wysłał Wojtek.

Do wypadku samochodu ZTM i osobówki doszło przed godziną 14.00 na Trasie Siekierkowskiej. - Trzy osoby zostały opatrzone na miejscu - informuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl. To już dzisiaj trzeci wypadek w tym rejonie.

- Na Wale Miedzeszyńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem - informuje Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. - To cud, że motocyklista nie został ranny - dodaje.

- Na skrzyżowaniu al. Waszyngtona i ul. Kinowej doszło do zderzenia dwóch tramwajów - zaalarmował na Kontakt 24 internauta. - Cztery osoby zostały ranne. Ruch tramwajów jest wstrzymany - informuje policja.

- Wygląda na to, że w końcu się ruszyło! Pojawia się sprzęt i zaczynają się pierwsze prace na ul. Marsa- informuje nasz czytelnik Paweł. - Wczoraj zauważyłem tablicę informacyjną przy ul. Marsa. Czyżby to oznaczało rozpoczęcie prac budowalnych? - napisał inny czytelnik Łukasz.

Biało-czerwona elewacja Stadionu Narodowego zapala się i gaśnie - na razie tylko na próbę. Pokaz możemy zobaczyć w internecie. - Gotowy podświetlony obiekt będzie imponujący - chwali się inwestor.

Władze osiedla Ostrobramska sprawiły wyjątkowy prezent mieszkańcom. Uraczyli ich dodatkowym miejscem parkingowym. Ale w myśl zasady "rządź i dziel", "kopertę" przedzielili.