Seria zdarzeń na S8. Ranni, uszkodzone kilkanaście aut

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie pięciu samochodów na S8Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie pięciu samochodów na S8

W tym samym czasie w okolicy węzła Łabiszyńska doszło do dwóch wypadków. Spowodowało to ogromne utrudnienia na jezdni w kierunku Poznania. Niedługo później kilku kierowców zderzyło się w tej samej okolicy na drodze w przeciwnym kierunku.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl, za węzłem Łabiszyńska doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. - Zderzyły się: skoda, audi, chevrolet, lexus i toyota. W wyniku wypadku poszkodowane są dwie osoby. Na miejscu pracują: pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Żoliborza - relacjonował o godzinie 15 nasz reporter. Dodał, że zdarzenie powoduje ogromne utrudnienia na trasie w kierunku Poznania.

Seria zdarzeń na S8

Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że niemal w tym samym czasie doszło do dwóch zdarzeń. - Mamy informacje o zderzeniu pięciu samochodów osobowych oraz zderzeniu trzech ciężarówek i auta osobowego przed węzłem Łabiszyńska. Oba zdarzenia są traktowane jako wypadki. Do kierowcy samochodu osobowego z drugiego zdarzenia zostało wezwane pogotowie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - poinformował policjant.

Po godz 16 Zieliński dodał, że w okolicy doszło do kolejnego zdarzenia, tym razem w stronę Białegostoku. - To kolizja kilku, prawdopodobnie pięciu, aut. Nie są poważnie uszkodzone, ale zaczynają się tworzyć utrudnienia - podsumował reporter i zaapelował o ostrożną jazdę.

Piotr Świstak z KSP przekazał, że była to kolizja z udziałem czterech aut. - Zderzyły się nissan, chevrolet, skoda i toyota. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi - podał policjant.

Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, po godzi 17 utrudnienia na S8 zakończyły się.

Kolizja na moście Północnym

Poniedziałkowe popołudnie obfitowało w zdarzenia drogowe. Około godziny 16 na moście Północnym zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak przekazał Zieliński, na miejscu pogotowie przebadało dziecko, które podróżowało jednym z samochodów. - Nie odniosło obrażeń - dodał nasz reporter. Ostrzegł, że w kierunku Tarchomina utworzył się korek.

Kolizja na moście PółnocnymTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl