Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Busem wjechał w zaparkowane samochody. "Na jezdni pourywane koła i elementy z rozbitych aut"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plBus wjechał w zaparkowane auta przy Ratuszowej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na Pradze Północ. W zaparkowane przy Ratuszowej mercedesa, porsche i mitsubishi wjechał ford. Ulica została zablokowana.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, kolizja miała miejsce około godziny 21, w okolicy skrzyżowania ulic Ratuszowej i Harnasie.

- Bus marki Ford wjechał zaparkowane auta. Uszkodził trzy luksusowe samochody: mercedesa, porsche oraz mitsubishi. Nikomu nic się nie stało, ale zniszczenia są bardzo duże. Na jezdni leżą pourywane koła i elementy z rozbitych aut - poinformował Zieliński. Dodał, że na miejsce przyjechała policja. - Ulica Ratuszowa została zamknięta na odcinku od Namysłowskiej do Dąbrowszczaków - ostrzegł Zieliński.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl