"Komunikacja miejska funkcjonuje w miarę normalnie"

Najnowsze

Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.plKomunikacja miejska funkcjonuje normalnie

Poranne trudne warunki pogodowe nie spowodowały poważnych kłopotów w komunikacji miejskiej - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. Autobusy i tramwaje jeździły bez większych opóźnień, kłopoty były jedynie na kolei.

- Komunikacja funkcjonuje w miarę normalnie. Nie ma zgłoszeń o opóźnieniach – mówiła rano Magdalena Potocka z biura prasowego ZTM. - Jedyne problemy występują na kolei. Opóźnione są pociągi SKM i KM w stronę Lotniska Chopina - dodała.

Potwierdził to również Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. – Przed 8.00 odnotowaliśmy jedynie 10 minutowe zatrzymanie w ruchu tramwajów na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Konstruktorskiej, spowodowane awarią składu linii 17 - informował.

Opóźnione pociągi na lotnisko

Z utrudnieniami musieli liczyć się pasażerowie, którzy podróżowali pociagiem z Warszawy w stronę Lotniska Chopina. Około 7.30 doszło do awarii urządzeń sterowania pomiędzy stacjami Warszawa Zachodnia – Warszawa Lotnisko Chopina. Tu przeczytasz więcej.

W nocy z poniedziałku na wtorek w stolicy spadło kilkanaście centymetrów śniegu. Przez całą noc i ranek ulice odśnieżały pługosolarki. Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

su//ec/b

Całą noc pracowały pługosolarkiTVN24

Źródło zdjęcia głównego: Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl