Karetka przewróciła się po wypadku. Jechała z pacjentem

Najnowsze

Trzy osoby zostały poszkodowaneLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Na Mokotowie doszło do zderzenia karetki pogotowia z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że trzy osoby zostały poszkodowane.

Jak podał Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej z ulicą Bukowińską.

- Doszło do zderzenia karetki z autem osobowym. Karetka jechała z pacjentem na sygnale - informował. I dodał, że trzy osoby zostały poszkodowane. - Znajdują się pod opieką pogotowia - mówił.

Joanna Wielocha z Komendy Stołecznej Policji sprecyzowała, że w zdarzeniu wziął udział samochód osobowy marki Mercedes. - Matka z dzieckiem podróżujące tym autem pojechały do szpitala. Poza tym trafiła tam jedna osoba z karetki - dodała.

Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterowi tvnwarszawa.pl Lechowi Marcinczakowi, osobowy mercedes uderzył w bok karetki.

Były utrudnienia

Na miejscu pojawiły się służby. Jak podał nasz reporter, przejazd aleją Wilanowską w kierunku ulicy Puławskiej był całkowicie zablokowany. - Bukowińska też jest mocno przyblokowana - mówił.

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy zostały kierowane na objazdy.

ab/pm