News Active

News Active

W dzisiejszym programie między innymi: tragiczna w skutkach lawina śnieżna w Afganistanie, gigantyczne ulewy w Sao Paolo, wielka woda także w Boliwii. Z kolei w Stanach Zjednoczonych Amerykanie walczą z zimą bez końca. Nie zabraknie ciekawostek i prognozy pogody.

W dzisiejszym programie między innymi: Stany Zjednoczone nadal walczą z zimą - nad krajem przechodzą kolejne śnieżyce i jest mroźno, powódź w zachodniej części Brazylii oraz Chiny we mgle. Z kolei na Podlasiu pojawił się pierwszy bocian - na razie nie wiadomo czy przyleciał z ciepłych krajów czy zimę spędził w Polsce. Nie zabraknie ciekawostek i prognozy pogody.

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o powodziach w Ameryce Południowej, mroźnej zimie w Stanach Zjednoczonych oraz trzęsieniu ziemi w Hiszpanii. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

W dzisiejszym programie między innymi: fatalna pogoda na wschodnim wybrzeżu i na południu Stanów Zjednoczonych, rozległe powodzie na północy Dominikany, toksyczny wiatr w Korei Południowej. Pokażemy również skoki do lodowatej wody w szczytnym celu oraz niezwykłe snowboardowe akrobacje. Nie zabraknie ciekawostek i prognozy pogody.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o ataku zimy na Bliskim Wschodzie, dwóch cyklonach które dotarły do wybrzeża Australii oraz wielkim przypływie w północnej Francji. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

A u nas nad głowami zimowa tęcza. Do naszej redakcji napływają zdjęcia od czujnych internautów, którzy uwiecznili czwartkowy zachód słońca. Chowające się za horyzont słońce niezwykle oświetliło chmury.

W dzisiejszym programie między innymi: kolejne śnieżyce w Stanach Zjednoczonych, śnieżyce również w Stambule- tam przyczyniły się do paraliżu komunikacyjnego.

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o śnieżycach w Stambule, zagrożeniu wybuchem wulkanu w Chile oraz niezwykłych, żółtych drzewach w Ekwadorze. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o śnieżycach w Stambule, zagrożeniu wybuchem wulkanu w Chile oraz niezwykłych, żółtych drzewach w Ekwadorze. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

W dzisiejszym programie między innymi: Stany Zjednoczone nadal walczą z zimą, w wielu stanach jest śnieżnie i mroźno, niewielkie trzęsienie ziemi w Japonii u wybrzeży wyspy Honsiu oraz ulewy i powodzie w środkowej Argentynie. Z kolei w Chile trwa walka z pożarami. Nie zabraknie ciekawostek i prognozy pogody.

W dzisiejszym programie między innymi: Amerykanie nadal walczą z zimą- nawiedzają ich kolejne śnieżyce. W Polsce krakowscy biegacze zaprotestowali przeciwko zanieczyszczeniu powietrza – wystartowali w pierwszym krakowskim Biegu Antysmogowym. Z kolei w Nowej Zelandii trwa akcja: na ratunek wielorybom. Nie zabraknie innych ciekawostek i prognozy pogody.