News Active

News Active

W dzisiejszym programie między innymi:. śnieżyca dotarła do Nowego Jorku, może nie tak straszna jak prognozowano - ale i tak dała się we znaki Amerykanom, nieśmiałe podrygi zimy w kraju, kolejna erupcja wulkanu Colima w Meksyku.

W dzisiejszym programie między innymi: nad Nowy Jork nadciąga największa burza śnieżna w historii - w niektórych rejonach może spaść prawie metr śniegu, sztormowa pogoda na Balearach oraz fala upałów w Brazylii przyczyną ogromnej suszy.

Na wschodzie Polski trwa remont bocianich gniazd. Ptaki, które teraz zimują w ciepłych krajach po powrocie do nas zastaną odnowione domy.

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o ostrej zimie w Kanadzie i na dalekim wschodzie Rosji, pierwszym od miesięcy wschodzie słońca w jednym z norweskich miasteczek oraz nietypowym proteście na gorącej, brazylijskiej plaży… Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

W dzisiejszym programie między innymi: zimowe akcenty na zachodzie naszego kontynentu - w ostatnich dniach we francuskich Alpach miejscami spadło nawet 60 cm śniegu, z kolei w Hiszpanii opady śniegu spowodowały paraliż na drogach oraz zamknięcie wielu szkół.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o silnym ochłodzeniu w Wielkiej Brytanii, potężnych śnieżycach w Chinach oraz pożarach w Stanach Zjednoczonych.

W dzisiejszym programie między innymi: silne wichury na Wyspach Brytyjskich, stan klęski żywiołowej ogłoszony w Malawi oraz widowiskowa podwodna erupcja wulkanu na południowym Pacyfiku.

W dzisiejszym programie między innymi: podwodna erupcja wulkanu na Pacyfiku, groźne pożary w Chile, Kapsuła Dragon u celu. Pokażemy także ekstremalną wspinaczkę w Kalifornii oraz udaną akcje ratunkową w Meksyku. Nie zabraknie prognozy pogody.

Meteo News zaczynamy od podwodnej erupcji wulkanu na Pacyfiku, która wydostała się na powierzchnię wody. Pyły z wybuchu utrudniają ruch lotniczy.