News Active

News Active

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o wichurach we Włoszech i Chorwacji, powodziach i pożarach w Argentynie oraz tragicznym osuwisku w Peru.

9 godzin - tyle czasu wystarczyło naszej koleżance z redakcji portalu TVN24.pl, Kasi Karpie, by pokonać 52 kilometry zaśnieżonych górskich szlaków. Wszystko w ramach drugiego już Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego. Kasia biegła razem z psem Łyskiem oraz kamerą, dzięki której możemy teraz pokazać Państwu ultramaraton od środka.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o wichurach we Włoszech i Chorwacji, powodziach i pożarach w Argentynie oraz tragicznym osuwisku w Peru.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o tragicznych wichurach we Włoszech, kolejnych ulewach w Argentynie i śnieżycach w USA oraz rosnącym zanieczyszczeniu powietrza w Indiach.

Opublikowane ostatnio w sieci zdjęcie „Dzięcioła z łasicą na grzbiecie” zdobyło ogromną popularność w sieci. My wiemy już, jak zakończyła się cała historia … dzięcioł przeżył. Unikatowy moment walki gryzonia z ptakiem uchwycił brytyjski fotograf amator, podczas przechadzki po parku. Teraz autor opowiada jak udało mu się zrobić zdjęcie życia.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o ulewach i podtopieniach w Argentynie, erupcji wulkanu w Chile oraz przeciągającej się zimie w USA. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

W dzisiejszym programie między innymi: zima nie daje o sobie zapomnieć - minionej nocy śnieg spadł m.in w województwie śląskim, tysiące osób bez dachu nad głową - potężna powódź nawiedziła zachodnią Brazylię, z wielką woda zmagają się także w północnej Hiszpanii. Pokażemy również piękny a równocześnie bardzo niebezpieczny wybuch wulkanu w Chile. Nie zabraknie prognozy pogody.

W dzisiejszym programie między innymi: Stany Zjednoczone walczą z bardzo ostrą zimą - śnieg i lód utrudnia życie mieszkańcom, hiszpańska Saragossa pod wodą, w Chinach trzęsienie ziemi o sile 5,5 w skali Richtera. Z ciekawostek kolejny spacer w kosmosie oraz udany start rakiety Falcon 9. Nie zabraknie prognozy pogody.

W dzisiejszym programie między innymi: ciężką noc mają za sobą Grecy – po gwałtownych burzach i ulewach ulice Aten zamieniły się w rwące potoki, ciąg dalszy zimy w Stanach Zjednoczonych – w tym roku jest ona tam wyjątkowo ostra i nieustępliwa.