TVN24 | Nasze 20-lecie

Wy pytacie, Monika Olejnik odpowiada

TVN24 | Nasze 20-lecie

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania
wideo 2/23
Monika Olejnik będzie odpowiadać na wasze pytania

Z okazji 20-lecia stacji na facebookowej stronie TVN24 można zadać pytanie naszym dziennikarzom. W cyklu interaktywnych wywiadów uczestniczyli już Piotr Kraśko, Andrzej Morozowski, Konrad Piasecki, Anita Werner, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Wojciech Bojanowski, Brygida Grysiak, Patrycja Redo i Justyna Suchecka. W czwartek 9 września o godzinie 21 z widzami spotka się Monika Olejnik, prowadząca program "Kropka nad i" w TVN24.

Cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada" powstał z myślą o widzach, którzy chcieliby porozmawiać online z dziennikarzami stacji. Spotkania odbywają się na żywo na Facebooku TVN24.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

W czwartek 9 września o godzinie 21 na pytania internautów na Facebooku TVN24 odpowiadać będzie Monika Olejnik, prowadząca program "Kropka nad i".

Serwis specjalny: Nasze 20-lecie

W trakcie poprzednich spotkań na pytania widzów odpowiadali: Piotr Kraśko Andrzej Morozowski Konrad Piasecki Anita Werner Katarzyna Kolenda-Zaleska Brygida Grysiak Wojciech Bojanowski Patrycja Redo Justyna Suchecka

Monika Olejnik to zdobywczyni najważniejszych nagród dziennikarskich, m.in. Wiktora i Super Wiktora, Niptela, Telekamery, Złotego Mikrofonu i Tęczowego Lauru za tolerancję. Dziennikarz Roku 1998 w konkursie Grand Press. Otrzymała I nagrodę im. Bolesława Prusa za konsekwencję w dążeniu do poznania prawdy w każdych okolicznościach. Kobieta Roku "Twojego Stylu". Laureatka plebiscytu MediaTory w kategorii AuTORytet. Od początku istnienia w TVN, a następnie w TVN24 prowadzi program "Kropka nad i". Zagrała też w filmach (role, o których mówi "wielce daleko-planowe") u reżyserów: Piotra Łazarkiewicza, Juliusza Machulskiego, Aleksandra Pietrzaka oraz w spektaklu teatralnym "Inni ludzie" w reżyserii Grzegorza Jarzyny

Monika OlejnikTVN

Autor:red.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości